Română

Mersul autobuzelor Lugoj

Timis, Romania

Stațiile și autogările din Lugoj

Sosiri în Lugoj
De la Ora
Arad Viena Budapesta Timisoara 00:00
Sibiu Focsani Onesti Deva Fagaras Tecuci Adjud Orastie Brasov Braila Tisita Sebes Targu Secuiesc Galati 01:30
Targu Secuiesc Adjud Deva Brasov Braila Tecuci Fagaras Galati Onesti Focsani Sibiu 04:00
Lainici Caransebes Hateg Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Otelu Rosu 05:47
Hof Magdeburg Halle Emden Kempten Minden Saarbrucken Flensburg Manheim Charleroi Essen Wurzburg Goslar Leipzig Bremerhaven Lindau Vechta Luxembourg Viena Mannheim Mons Salzburg Dortmund Bamberg Braunschweig Gera Lubeck Friedrichshafen Cloppenburg Koblenz Hamm Heidelberg Konstanz Innsbruck Schweinfurt Wolfsburg Jena Neumunster Ravensburg Bremen Koln Offenburg Karlsruhe Soltau Passau Bad Mergentheim Hildesheim Gottingen Busum Zwickau Liege Trier Regensburg Albstadt Heilbronn Luneburg Ingolstadt Hannover Kassel Heide Chemnitz Hasselt Bonn Nurnberg Freiburg im Breisgau Ludwigsburg Oldenburg Landshut Paderborn Speyer Kiel Dresda Leuven Duren Furth Villingen-Schwenningen Stuttgart Papenburg Munchen Bielefeld Pirmasens Sankt Peter-Ording Erfurt Bruxelles Aachen Erlangen Singen Tubingen Amsterdam Augsburg Munster Homburg Husum Fulda Antwerp Dusseldorf Ansbach Potsdam Reutlingen Hamburg Ulm Bocholt Kaiserslautern Schleswig Frankfurt Gent Wuppertal Bayreuth Berlin Cottbus Schwerin Memmingen Osnabruck Saarlouis Kappeln Mainz Namur Duisburg 06:00
Masnita Dumitru AF Botinesti 06:10
Masnita Dumitru AF Zgribesti 06:50
Masnita Dumitru AF Dragomiresti
Judetean Dubesti
Auto Lugojana Nadrag 06:55
Timisoara 07:00
Obada Trans SRL Timisoara
Lauer Ansbach Siegen Nurnberg Gisen Regensburg Frankfurt Deggendorf Offenbach Passau Darmstadt Mannheim Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Gummersbach
Tilned SRL Sacosu Mare 07:04
Masnita Dumitru AF Petroasa Mare 07:16
ETA Targu Jiu Timisoara Buzias 07:23
Judetean Racovita 07:30
Timisoara 07:45
Tilned SRL Darova 07:50
Masnita Dumitru AF Dragomiresti
Masnita Dumitru AF Botinesti
Auto Lugojana Lugojel 07:52
Timisoara 08:14
Timisoara 08:15
Arad Viena Budapesta Timisoara
Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Hateg Otelu Rosu Lainici Caransebes 08:45
Judetean Jena
CIOPI VEST TRANS Dognecea Izvor 08:48
Lapusnic Lapugiu de Jos Faget Margina Lesnic Saceni Cosava Traian Vuia Homojdia Dobra Cosevita Ohaba Deva Dumbrava Braznic 08:52
Timisoara 09:15
DROBETA Recas Timisoara Belint Iosifalau Sustra Izvin Costeiu Chizatau Topolovatu Mare
Auto Lugojana Nadrag 09:30
Arad
Birzava SA Bocsa Pod 09:45
ETA Targu Jiu Cerna Sat Apa Neagra Baia De Arama Targu Jiu Obarsia Closani Arcani Baile Herculane Pestisani Caransebes Tismana 09:48
DROBETA Buchin Mehadia Jena Teregova Valea Bolvasnita Caransebes Sadova Veche Jupa Plugova Domasnea Orsova Toplet Armenis Drobeta Turnu Severin Sacu Gura Vaii Cornea Baile Herculane Iablanita 10:00
Vejle Horsens Arhus Aalborg Randers Abenra Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding
Giarmata Timisoara Oradea Arad
Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln Augsburg Dusseldorf Stuttgart Mannheim Duisburg Landshut Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm Linz Karlsruhe 10:01
Sebes Alba Orastie Deva Dobra Cosava Faget Dumbrava Traian Vuia Sibiu Margina Saliste Miercurea Sibiului 10:23
Timisoara Timisoara 10:25
DROBETA Drobeta Turnu Severin Sadova Veche Caransebes Schela Cladovei Buchin Drobeta Turnu Severin Gura Vaii Jupa Motru Toplet Jena Calnicu Mehadia Balesti Valea Bolvasnita Brosteni Plugova Floresti Iablanita Ciovarnasani Cornea Orsova Cocorova Domasnea Targu Jiu Malovat Armenis Baile Herculane 10:50
Timisoara 11:00
Timisoara 11:39
DROBETA Timisoara 11:40
DROBETA Iosifalau Sustra Izvin Costeiu Chizatau Topolovatu Mare Recas Timisoara Belint 11:45
Ciuruleasa Abrud Faget Brad Deva Gura Rosiei Buces Vulcan Criscior Soimus Vetel Dobra Traian Vuia Campeni 11:50
Timisoara Recas
Lainici Caransebes Bumbesti Jiu Hateg Pui Petrosani Targu Jiu Horezu Otelu Rosu Milostea Polovragi Poienari 11:58
Sibot Orastie Targu Mures Turda Alba Iulia Deva 12:00
Cluj Napoca 12:10
Giarmata Timisoara Arad 12:15
Amring Dresda Leipzig Halle Magdeburg Berlin Hamburg Bratislava Brno Praga 12:30
Bedford Manchester Nurnberg Bath Calais Leicester Southampton Farnborough Ross on Wye Wellingborough Kingston upon Hull Milton Keynes Liverpool Heilbronn Weston-super-Mare Dover Nottingham Thetford Crawley Monmouth Northampton Taunton Bicester Mannheim Folkestone Derby Norwich Horsham Newport Rugby Kaiserslautern Wellington Oxford Ashford Coventry Fakenham Colchester Cardiff Banbury Trier Yeovil Newbury Canterbury Nuneaton King's Lynn Luton Lincoln Warwick Luxembourg Bournemouth Andover Maidstone Birmingham Wisbech Aylesbury Chesterfield Stratford-upon-Avon Liege Weymouth Winchester Londra Burton upon Trent Peterborough Reading Stoke on Trent Nickelsdorf Evesham Bruxelles Dorchester Brighton Basildon Wolverhampton Corby Basingstoke Sheffield Viena Cheltenham Mouscron Spalding Chichester Chelmsford Telford Kettering Ipswich Doncaster Passau Gloucester Tourcoing Boston Portsmouth Harlow Worcester Rothwell Cambridge Leeds Regensburg Bristol Lille Grantham Fareham Bracknell Hereford Market Harborough
ETA Targu Jiu Timisoara Buzias 13:08
DACOS Timisoara 13:12
Ohaba Valisoara Cosava Fornadia Margina Soimus Faget Deva Traian Vuia Vetel Lesnic Sacamas Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Brad 13:15
Masnita Dumitru AF Dragomiresti 13:20
DROBETA Sacu Gura Vaii Cornea Baile Herculane Iablanita Buchin Mehadia Teregova Jena Valea Bolvasnita Caransebes Sadova Veche Jupa Plugova Domasnea Orsova Toplet Armenis Drobeta Turnu Severin 13:30
Londra Bolton Bruxelles Londra Bolton Budapesta Gent Londra Bratislava Liverpool Ostende Luton Brno Calais Milton Keynes Praga Dunkerque Northampton Nurnberg Dover Coventry Wurzburg Canterbury Birmingham Frankfurt Maidstone Leicester Koln Londra Doncaster Aachen Londra Manchester Liege
Baia De Aries Campeni Abrud Criscior Brad Deva Faget 13:50
Govora Horezu Pietrari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Hateg Otelu Rosu Lainici Caransebes Milostea Polovragi Ramnicu Valcea 13:57
Budapesta 14:15
Sustra Topolovat Iosifalau Chizatau Belint Costeiu Timisoara Remetea Mare Izvin Recas 14:17
Masnita Dumitru AF Zgribesti 14:20
Obada Trans SRL Horezu Orsova Strehaia Gradistea Sinesti Berbesti Mateesti Milostea Craiova 14:30
DROBETA Sustra Izvin Costeiu Chizatau Topolovatu Mare Recas Timisoara Belint Iosifalau 14:45
Arad Viena Budapesta Timisoara 15:00
Auto Lugojana Lugojel 15:02
Timisoara 15:09
Auto Lugojana Timisoara 15:30
Tilned SRL Darova 15:35
Cluj Napoca Turda Alba Iulia Orastie Deva Bistrita Dej 15:45
Judetean Jena
Masnita Dumitru AF Petroasa Mare 15:46
Timisoara 15:58
Timisoara 16:00
Copenhagen Malmo Budapesta Landskrona Gyor Helsingborg Bratislava Halmstad Brno Varberg Praga Goteborg Dresda Sarpsborg Berlin Moss Hamburg Oslo Odense
DACOS Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Baile Herculane Caransebes Ramnicu Valcea Dragasani Bals Craiova Filiasi 16:01
Auto Lugojana Nadrag 16:10
Masnita Dumitru AF Zgribesti
Masnita Dumitru AF Botinesti
Masnita Dumitru AF Dragomiresti 16:20
Plzen Dunkerque Leicester Newquay Dover Doncaster Canterbury Manchester Londra Bolton Londra Bolton Budapesta Londra Brno Nurnberg Londra Bratislava Wurzburg Luton Praga Frankfurt Milton Keynes Liverpool Koln Northampton Birmingham Calais Coventry 16:30
Remetea Mare Ghiroda Timisoara Costeiu Belint Iosifalau Topolovatu Mare Sustra Recas 16:45
DROBETA Belint Costeiu Timisoara Izvin Recas Sustra Topolovatu Mare Iosifalau Chizatau 16:55
Arad 17:00
Arad
Timisoara 17:10
DROBETA Belint Iosifalau Sustra Izvin Costeiu Chizatau Topolovatu Mare Recas Timisoara 17:15
Faget Bistrita Teius Prundu Bargaului Aiud Beclean Simeria Dej Gherla Cluj Napoca Turda Alba Iulia Orastie Deva 17:30
Timisoara
Slatioara Polovragi Poienari Bucuresti Bumbesti Pitic Bascov Bengesti Targu Jiu Scoarta Petrosani Bumbesti Jiu Hateg Cotmeana Otelu Rosu Horezu Caransebes Ramnicu Valcea
DROBETA Sacu Gura Vaii Cornea Baile Herculane Iablanita Buchin Mehadia Teregova Jena Valea Bolvasnita Caransebes Sadova Veche Jupa Plugova Domasnea Orsova Toplet Armenis Drobeta Turnu Severin 17:45
Arad 18:00
Arad
Arad
Arad
Arad 18:30
Deva Brasov Braila Tecuci Fagaras Galati Onesti Focsani Sibiu Targu Secuiesc Adjud
ETA Targu Jiu Tismana Cerna Sat Apa Neagra Baia De Arama Targu Jiu Obarsia Closani Arcani Baile Herculane Pestisani Caransebes 18:38
Petrosani Ramnicu Valcea Pui Pitesti Hateg Bucuresti Otelu Rosu Horezu Caransebes Milostea Polovragi Poienari Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici 18:58
Tulcea Onesti Deva Fagaras Tecuci Adjud Orastie Brasov Braila Tisita Sebes Targu Secuiesc Galati Focsani Sibiu 19:15
Auto Lugojana Nadrag 19:30
Arad
Arad
Timisoara 19:51
Deva Orastie Sebes Sibiu Sibot 20:00
Deva Sibot Orastie Targu Mures Turda Alba Iulia 20:30
DROBETA Cornea Baile Herculane Iablanita Buchin Mehadia Jena Teregova Valea Bolvasnita Caransebes Sadova Veche Jupa Plugova Domasnea Orsova Toplet Armenis Drobeta Turnu Severin Sacu Gura Vaii 20:45
DROBETA Motru Drobeta Turnu Severin Orsova Baile Herculane Caransebes 20:50
Otelu Rosu Caransebes Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg 21:07
DROBETA Belint Iosifalau Sustra Izvin Costeiu Chizatau Topolovatu Mare Recas Timisoara 21:15
Deva Fagaras Tecuci Adjud Orastie Brasov Braila Tisita Sebes Targu Secuiesc Galati Focsani Sibiu Onesti 21:30
Ringsted Copenhagen Tapernoje Praga Aalborg Berlin Arhus Dresda Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse 22:45
Adjud Deva Brasov Braila Tecuci Fagaras Galati Onesti Focsani Sibiu Targu Secuiesc 23:30
Giarmata Timisoara Arad 23:50
Mai multe despre Lugoj
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Timis