Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Crasna

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Crasna ➞ Ban

joi,
9 dec 2021
5 curse disponibile

08:20
13m
08:33
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 08:20
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 08:33
    Ban Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
11:50
13m
12:03
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 11:50
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 12:03
    Ban Centru
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:20
13m
16:33
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 16:20
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 16:33
    Ban Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
18:50
13m
19:03
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 18:50
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 19:03
    Ban Centru
Durată: 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
23:50
13m
00:03
Cento Trans
6,5lei
Vezi detalii
  1. 23:50
    Crasna Centru
  2. Autocar: Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 00:03 +1 zi
    Ban Centru
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
6,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Crasna - Ban

Care este prețul călătoriei cu autocarul Crasna - Ban?

Prețul unei călători cu autocarul de la Crasna la Ban este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Crasna către Ban?

De la Crasna la Ban circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Crasna către Ban?

Primul autobuz din Crasna pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Crasna către Ban?

Călătoria cu autocarul de la Crasna la Ban, durează 13min.