Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Crasna ➞ Horoatu Crasnei

marţi,
27 sep 2022
5 curse disponibile

07:55
05m
08:00
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 07:55
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau - Hurez
    • Dotări:
  3. 08:00
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2022
12:15
05m
12:20
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 12:15
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau - Hurez
    • Dotări:
  3. 12:20
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2022
16:00
05m
16:05
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 16:00
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau - Hurez
    • Dotări:
  3. 16:05
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2022
19:00
05m
19:05
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 19:00
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau - Hurez
    • Dotări:
  3. 19:05
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2022
23:50
05m
23:55
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 23:50
    Crasna Centru
  2. Microbuz: Zalau - Hurez
    • Dotări:
  3. 23:55
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Crasna - Horoatu Crasnei

De unde pleacă autocarul din Crasna către Horoatu Crasnei?

De la Crasna la Horoatu Crasnei circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Crasna către Horoatu Crasnei?

Primul autobuz din Crasna pleacă la ora 07:55, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Crasna către Horoatu Crasnei?

Călătoria cu autocarul de la Crasna la Horoatu Crasnei, durează 05min.