Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cris

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Criș ➞ Sighișoara

miercuri,
8 dec 2021
3 curse disponibile

04:45
43m
05:28
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

via Danes cod traseu vechi 113

  1. 04:45
  2. Midibus: MS Cris - Sighisoara
  3. 05:28
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 43min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:20
43m
08:03
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

via Danes cod traseu vechi 113

  1. 07:20
  2. Midibus: MS Cris - Sighisoara
  3. 08:03
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 43min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:40
1h 00m
13:40
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

via Danes cod traseu vechi 113

  1. 12:40
  2. Midibus: MS Cris - Sighisoara
  3. 13:40
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Criș - Sighișoara

De unde pleacă autocarul din Criș către Sighișoara?

De la Criș la Sighișoara circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cris.

Când pleacă autocarul din Criș către Sighișoara?

Primul autobuz din Criș pleacă la ora 04:45, iar ultimul pleacă la ora 12:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Criș către Sighișoara?

Călătoria Criș-Sighișoara cu autocarul, durează între 43min și 1h 00min.