Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cristorel

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cristorel ➞ Cluj Napoca

duminică,
23 ian 2022
0 curse disponibile

04:41
1h 04m
05:45
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 04:41
    Cristorel centru
  2. Autocar: Aschileu - Cluj
  3. 05:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
07:56
1h 04m
09:00
Fany
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 07:56
    Cristorel centru
  2. Autocar: Aschileu - Cluj
  3. 09:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
13:41
1h 04m
14:45
Fany
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 13:41
    Cristorel centru
  2. Autocar: Aschileu - Cluj
  3. 14:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cristorel - Cluj Napoca

De unde pleacă autocarul din Cristorel către Cluj Napoca?

De la Cristorel la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile centru.

Când pleacă autocarul din Cristorel către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Cristorel pleacă la ora 04:41, iar ultimul pleacă la ora 13:41.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cristorel către Cluj Napoca?

Călătoria cu autocarul de la Cristorel la Cluj Napoca, durează 1h 04min.