Filtrează rezultate

General

Plecare din Dartford

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Dartford, Anglia ➞ Cluj Napoca, Romania

joi,
16 iul 2020
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:30 - 14:30
TARSIN
1zi 5h
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 09:30
  2. Traseu: A4: ANGLIA (Londra) - ROMANIA (Radauti)
    • Dotări:
  3. 14:30 +1 zi
Durată: 1zi 5h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
09:30 - 22:00
Matei Unitrans
1zi 12h
70
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

Circulă doar marți

ATENTIE!!!Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efectua

  1. 09:30
  2. Traseu: Anglia - Romania
  3. 22:00 +1 zi
Durată: 1zi 12h
Zile de circulație:
LMMJVSD
70
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 07/2020
20:00 - 08:00
Matei Unitrans
1zi 12h
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

Circulă doar sâmbătă

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 20:00
  2. Traseu: Irlanda - Romania
  3. 08:00 +2 zile
Durată: 1zi 12h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Dartford - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Dartford - Cluj Napoca?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Dartford la Cluj Napoca este cuprins între 331 și 472 RON.

De unde pleacă autocarul din Dartford către Cluj Napoca?

De la Dartford la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Services Turok J20/31.

Când pleacă autocarul din Dartford către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Dartford pleacă la ora 09:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Dartford către Cluj Napoca?

Călătoria Dartford-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 1zi 5h și 1zi 12h .