Filtrează rezultate

General

Plecare din Deva

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Deva ➞ Brad

duminică,
12 iul 2020
14 curse disponibile

06:15 - 07:10
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 06:15
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 07:10
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:45 - 07:30
AUTOGENN
45min
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 06:45
  2. Traseu: Deva - Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2020
07:00 - 07:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 07:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 07:55
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:00 - 08:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 08:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 08:55
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:00 - 10:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 10:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 10:55
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:30 - 11:25
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 10:30
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 11:25
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:15 - 12:10
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 11:15
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 12:10
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:00 - 12:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 12:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 12:55
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:43 - 13:38
ETA Targu Jiu
55min
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

  1. 12:43
  2. Traseu: (IJ) 5 Targu Jiu - Arad
    • Dotări:
  3. 13:38
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2020
13:00 - 13:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 13:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 13:55
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:00 - 14:55
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 14:00
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 14:55
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:15 - 15:30
Ariesul
1h 15min
8lei?
Vezi detalii
  1. 14:15
  2. Traseu: Timisoara - Campeni
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 04/2019
15:20 - 16:15
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 15:20
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 16:15
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:20 - 17:15
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Valisoara

  1. 16:20
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 17:15
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:30 - 18:25
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 17:30
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 18:25
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:15 - 19:10
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 18:15
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 19:10
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:30 - 19:35
AUTOGENN
1h 05min
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 18:30
  2. Traseu: RETUR Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 19:35
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
19:00 - 19:50
Crinul Aries
50min
10lei
Vezi detalii
  1. 19:00
  2. Traseu: Timisoara - Baia De Aries
  3. 19:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Crinul Aries | Ultima actualizare: 03/2020
19:45 - 20:40
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 19:45
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 20:40
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014
22:30 - 23:25
BV Dasler SRL
55min
-
Vezi detalii

via Valisoara

  1. 22:30
  2. Traseu: HD Deva At. BV Dasler SRL - BRAD AT. CRISBUS
  3. 23:25
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: BV Dasler SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Deva - Brad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Deva - Brad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Deva la Brad este cuprins între 8 și 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Deva către Brad?

De la Deva la Brad circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BV Dasler SRL, AUT.PLUSCOM,P-TA GARII2(GARA LANGA MCDONALDS).

Când pleacă autocarul din Deva către Brad?

Primul autobuz din Deva pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Deva către Brad?

Călătoria Deva-Brad cu autocarul, durează între 45min și 1h 15min.