Filtrează rezultate

General

Plecare din Eforie Nord

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Eforie Nord ➞ Constanța

miercuri,
8 iul 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

18:26 - 18:45
Matdan Transport
19min
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circula in perioada 15.06.2020 - 15.09.2020 pe ruta Rm.Valcea - Pitesti - Bucuresti - Constanta - Eforie Nord (Petrom) - Mangalia. Imbarcari/bedarcarile pot avea 15 min intarzieri pe statiuni

  1. 18:26
    Eforie Nord Eforie Nord
  2. Traseu: Mangalia - Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea
    • Dotări:
  3. 18:45
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
21:25 - 22:00
Horas
35min
Vezi detalii

Horas

CIRCULA SAMBATA-DUMINICA-LUNI-MARTI-MIERCURI SI JOI.

  1. 21:25
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 06/2020
22:26 - 22:45
Transmontana
19min
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA

Cursă sezonieră, circulă în fiecare zi în perioada 20.06.2020-10.09.2020 În funcție de numărul de călători circulă microbuz sau autobuz. Bilete online cu reduceri www.obada-transmontana.ro

  1. 22:26
    Eforie Nord Eforie Nord
  2. Traseu: RETUR RAMNICU VALCEA-MANGALIA
    • Dotări:
  3. 22:45
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 06/2020
23:05 - 23:15
Trans Polosam
10min
Vezi detalii
  1. 23:05
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Braila - Iasi
    • Dotări:
  3. 23:15
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Eforie Nord - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Eforie Nord - Constanța?

Prețul unei călători cu autocarul de la Eforie Nord la Constanța este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Eforie Nord către Constanța?

De la Eforie Nord la Constanța circulă 21 autobuze cu plecare din stațiile Eforie Nord, IN FATA LA „GOGOASA INFURIATA”, Langa mag. LIDL (str. Garii colt cu str.23 August).

Când pleacă autocarul din Eforie Nord către Constanța?

Primul autobuz din Eforie Nord pleacă la ora 18:26, iar ultimul pleacă la ora 23:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Eforie Nord către Constanța?

Călătoria Eforie Nord-Constanța cu autocarul, durează între 10min și 35min.