Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Ernei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ernei ➞ Corund

duminică,
9 mai 2021
3 curse disponibile

06:45
1h 34m
08:19
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 06:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Microbuz: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 08:19
    Corund Statie Corund
Durată: 1h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 03/2021
10:45
1h 34m
12:19
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 10:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Microbuz: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 12:19
    Corund Statie Corund
Durată: 1h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 03/2021
15:45
1h 34m
17:19
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:45
    Ernei Statie Ernei
  2. Microbuz: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 17:19
    Corund Statie Corund
Durată: 1h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 03/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ernei - Corund

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ernei - Corund?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Ernei la Corund este cuprins între 5 și 22 RON.

De unde pleacă autocarul din Ernei către Corund?

De la Ernei la Corund circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ernei.

Când pleacă autocarul din Ernei către Corund?

Primul autobuz din Ernei pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 15:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ernei către Corund?

Călătoria cu autocarul de la Ernei la Corund, durează 1h 34min.