Filtrează rezultate

General

Plecare din Sovata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sovata ➞ Corund

sâmbătă,
11 iul 2020
3 curse disponibile

08:00 - 08:19
Balint Trans
19min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 08:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 08:19
    Corund Statie Corund
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
12:00 - 12:19
Balint Trans
19min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 12:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 12:19
    Corund Statie Corund
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:00 - 15:19
Balint Trans
19min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
  3. 15:19
    Corund Statie Corund
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
17:00 - 17:19
Balint Trans
19min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 17:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 17:19
    Corund Statie Corund
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sovata - Corund

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sovata - Corund?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sovata la Corund este cuprins între 6 și 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Sovata către Corund?

De la Sovata la Corund circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Statiune.

Când pleacă autocarul din Sovata către Corund?

Primul autobuz din Sovata pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sovata către Corund?

Călătoria cu autocarul de la Sovata la Corund, durează 19min.