Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sovata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sovata ➞ Târgu-Mureș

sâmbătă,
4 dec 2021
10 curse disponibile

06:05
1h 30m
07:35
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 06:05
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 07:35
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
07:20
1h 30m
08:50
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 07:20
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 08:50
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
08:30
1h 30m
10:00
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 08:30
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 10:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
09:45
1h 30m
11:15
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 09:45
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 11:15
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
11:00
1h 30m
12:30
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 11:00
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 12:30
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
11:00
1h 44m
12:44
Ami Turing
25lei
Vezi detalii

Ami Turing

Ami Turing SRL

program rezervari zilnic: 08:00-20:00 Telefon: 0720979645 Plecări din Iași - Oradea săptămâna impară din an cu zilele pare din săptămână. Plecări din Oradea - Iași săptămâna impară din an cu zilele impare din săptămână.

  1. 11:00
  2. Microbuz: IASI (IS) - ORADEA (BH)
    • Dotări:
  3. 12:44
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
25lei
Sursa: Ami Turing SRL | Ultima actualizare: 12/2021
11:50
1h 30m
13:20
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 11:50
  2. Microbuz: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 13:20
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 08/2021
12:30
1h 30m
14:00
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 12:30
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 14:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
13:30
1h 30m
15:00
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 13:30
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 15:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
14:30
1h 30m
16:00
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 16:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
16:00
1h 30m
17:30
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 17:30
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
16:20
1h 25m
17:45
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 16:20
  2. Microbuz: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 08/2021
17:15
1h 30m
18:45
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 17:15
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 18:45
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
18:30
1h 30m
20:00
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 20:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
19:00
1h 05m
20:05
LibertBus.md
-
Vezi detalii

LibertBus.md

Libert Tour Trans

Circulă doar duminică

  1. 19:00
  2. Autocar: RETUR Balti-Cluj napoca
  3. 20:05
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 11/2021
20:00
1h 30m
21:30
Minibus Tour
Vezi detalii
  1. 20:00
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 21:30
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021
20:05
1h 15m
21:20
Balint Trans
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 20:05
  2. Microbuz: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 21:20
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 08/2021
21:15
1h 30m
22:45
Minibus Tour
20lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 21:15
  2. Microbuz: Sovata - Balauseri - Targu Mures
  3. 22:45
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Minibus Tour | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sovata - Târgu-Mureș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sovata - Târgu-Mureș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sovata la Târgu-Mureș este cuprins între 20 și 25 RON.

De unde pleacă autocarul din Sovata către Târgu-Mureș?

De la Sovata la Târgu-Mureș circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria MOL, Parcare Statiune, Primarie Statie Autobuz.

Când pleacă autocarul din Sovata către Târgu-Mureș?

Primul autobuz din Sovata pleacă la ora 06:05, iar ultimul pleacă la ora 21:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sovata către Târgu-Mureș?

Călătoria Sovata-Târgu-Mureș cu autocarul, durează între 1h 05min și 1h 44min.