Mersul autobuzelor în Târgu-Mureș Mures, Romania

Sosiri în Targu Mures

De la Ora
Targu Mures 00:00
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Targu Mures
Suveica
Braila Galati Hanu Conache Nanesti Focsani Tisita Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Sighisoara Balauseri 02:00
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 03:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Otopeni Aeroport
Mangalia Constanta
Cluj Napoca Aeroport 03:29
Cluj Napoca 03:30
Dublin Holyhead Bangor Coventry Toddington
Galati 03:40
Cluj Napoca Aeroport 03:45
Budapesta 04:00
Budapesta
Galati Braila Tecuci Focsani Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Sighisoara
Ungheni 04:10
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena 04:30
Herghelia 04:50
Chisinau 05:00
Odesa
Tirimia 05:05
Bardesti
Cimpenita
Targu Mures 05:10
Sintioana 05:15
Berghia
Moresti
Troita 05:21
Madaras Band 05:25
Somostelnic Recea
Iernut
Somostelnic
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 05:30
Voivodeni
Sintioana
Valureni
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Bors
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Frosinone Roma Latina Carsoli Fiumicino Avezzano Olgiata Civitavecchia Viterbo Sulmona Orbetello Popoli Chieti Grosseto Pescara Follonica Ascoli Piceno Cecina San Benedetto del Tronto Livorno Ancona Marina di Pisa Rimini Lucca Ravenna Pistoia Firenze Bologna Modena Verona Padova Venetia Treviso Udine Maribor
Taggia Alassio Albenga Loano Savona Genova Ovada Novi Ligure Alessandria Tortona Voghera Stradella Piacenza Cremona Brescia Desenzano del Garda Peschiera del Garda Verona Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Palmanova Monfalcone Trieste Ljubljana
Cuiejd 05:35
Ungheni
Cluj Napoca Aeroport
Glodeni 05:40
Panet
Cotus 05:45
Sangeorgiu de Mures
Sarmasu
Ernei
Bala Toldal Moisa Merisor Paingeni Pacureni Glodeni Dumbravioara Ernei Sangeorgiu de Mures
Suveica 05:50
Craiesti
Ludus
Cluj Napoca Aeroport 05:54
Nazna 05:55
Panet
Ungheni
Tarnaveni 06:00
Chinari Sintana De Mures
Cimpenita 06:05
Iernut
Ernei
Targu Mures 06:10
Herghelia
Chirileu
Torino Paceco Marausa Moncalieri Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti Agrigento San Germano Vercellese Mazara del Vallo Menfi Caltanissetta Avellino Moncalvo Vittoria Asti Mercogliano Sciacca Trapani Alessandria Ragusa Baiano Caltabellotta Alcamo Voghera Ribera Modica Castellammare del Golfo Pavia Castelvetrano Monteforte Irpino Rosolini Stradella Partinico Campobello di Mazara Nola Avola Santa Ninfa Marigliano Siracusa Castel San Giovanni Palermo Torre del Greco Salemi Piacenza Cefalu Catania Scafati Caorso Tusa Partanna Acireale Nocera Superiore Cremona Santo Stefano di Camastra Minerbe Baronissi Giarre Sant'Agata di Militello Fisciano Taormina Rocca di Capri Leone Ghedi Brolo Chivasso Solofra Falcone Santhia Patti Spasu Sala Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Milazzo Novara San Michele di Serino Arluno Messina Atripalda Pero Milano Reggio di Calabria Acerno Monza Villa San Giovanni Montecorvino Rovella Trezzo sull'Adda Rosarno Lamezia Terme Controne Dalmine Falerna Bergamo Rovato Cosenza Agropoli Ospitaletto Lauria Inferiore Capaccio Brescia Bellizzi Irpino Lagonegro Sala Consilina Villa Nuova Polla Peschiera Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Vicenza Battipaglia Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince
Iclanzel 06:12
Gruisor 06:15
Moresti
Ernei
Reghin 06:18
Tirimia 06:20
Sarmasu
Porumbeni
Nazna
Cristesti Sat Cristesti 06:25
Bardesti
Cristesti Sat
Sintioana
Berghia
Iernut
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Targu Mures 06:30
Bahnea
Dimbu
Valureni
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Newcastle upon Tyne Darlington Middlesbrough York Leeds Sheffield Doncaster Lincoln Nottingham Birmingham Peterborough Northampton Cambridge Luton Londra Bruxelles Luxembourg Frankfurt Nurnberg Viena
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 06:35
Craciunesti
Ungheni
Somostelnic Recea 06:40
Roteni
Faragau
Panet
Cristesti
Poenita 06:45
Corunca
Voivodeni
Sangeorgiu de Mures
Ernei
Reghin 06:48
Glodeni 06:50
Craiesti
Nazna
Ludus
Valea Larga Zau De Campie Band 06:55
Ungheni
Tarnaveni 07:00
Chinari Sintana De Mures
Miercurea Nirajului 07:05
Zau De Campie
Sarmasu
Cimpenita
Iernut
Ernei
Saulia 07:09
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 07:10
Panet
Paceco Torino Moncalieri Marausa Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Menfi Avellino Mercogliano Asti Sciacca Baiano Alessandria Caltabellotta Trapani Voghera Ribera Alcamo Pavia Castelvetrano Monteforte Irpino Castellammare del Golfo Nola Stradella Campobello di Mazara Partinico Marigliano Santa Ninfa Palermo Castel San Giovanni Torre del Greco Cefalu Salemi Piacenza Scafati Tusa Caorso Partanna Santo Stefano di Camastra Cremona Nocera Superiore Sant'Agata di Militello Minerbe Baronissi Rocca di Capri Leone Ghedi Fisciano Brolo Chivasso Santhia Solofra Falcone Spasu Patti Biandrate Sala Barcellona-Pozzo di Gotto Novara Milazzo San Michele di Serino Arluno Messina Atripalda Pero Reggio di Calabria Acerno Milano Monza Villa San Giovanni Montecorvino Rovella Trezzo sull'Adda Rosarno Lamezia Terme Controne Dalmine Falerna Bergamo Cosenza Agropoli Rovato Lauria Inferiore Capaccio Ospitaletto Brescia Bellizzi Irpino Lagonegro Villa Nuova Sala Consilina Peschiera Polla Contursi Sommacampagna Campania San Bonifacio Eboli Vicenza Battipaglia Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince
Ungheni
Moresti 07:15
Reghin 07:18
Nazna 07:20
Valureni
Cristesti Sat Cristesti 07:25
Targu Mures
Suveica
Cristesti Sat
Panet
Sintioana
Iernut
Somostelnic
Vidrasau
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Porumbeni 07:30
Herghelia
Chirileu
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Iclanzel 07:32
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 07:35
Cotus
Ungheni
Ernei
Bahnea 07:40
Gruisor
Panet
Sintioana
Berghia
Cristesti
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 07:45
Poenita
Corunca
Tirimia
Sangeorgiu de Mures
Bardesti
Ernei
Reghin 07:48
Roteni 07:50
Riciu
Nazna
Iara De Mures
Tarnaveni
Ludus
Targu Mures 07:54
Vetca 07:55
Ungheni
Glodeni 08:00
Dimbu
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca Turda
Cotus 08:05
Cuiejd
Cimpenita
Iernut
Ernei
Madaras Band 08:10
Panet
Voivodeni 08:15
Iclanzel
Moresti
Reghin 08:18
Nazna 08:20
Cristesti Sat Cristesti 08:25
Finate
Cristesti Sat
Iernut
Vidrasau
Ernei
Mangalia Constanta Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara 08:30
Craciunesti
Filitelnic
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena
Miercurea Nirajului 08:35
Magherani
Ungheni
Valureni
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 08:40
Panet
Cluj Napoca
Targu Mures Valeni 08:45
Poenita
Corunca
Ernei
Reghin 08:48
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 08:50
Nazna
Ludus
Ungheni 08:55
Ernei
Bala Toldal Moisa Merisor Paingeni Pacureni Glodeni Dumbravioara Ernei Sangeorgiu de Mures
Craciunesti Budiu Mic
Fagaras 08:59
Chinari Sintana De Mures 09:00
Miercurea Nirajului 09:05
Gruisor
Chirileu
Iernut
Ernei
Bardesti 09:10
Panet
Iclanzel 09:12
Moresti 09:15
Tarnaveni
Reghin 09:18
Gheorgheni 09:19
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 09:20
Nazna
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 09:25
Cristesti Sat Cristesti
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca
Cristesti Sat
Panet
Iernut
Ernei
Toplita 09:30
Sarmasu
Dimbu
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Odorheiu Secuiesc 09:35
Sarmasu
Chirileu
Ungheni
Bahnea 09:40
Cimpenita
Panet
Chinari Sintana De Mures
Poenita 09:45
Corunca
Zau De Campie
Ernei
Reghin 09:48
Nazna 09:50
Ludus
Valea Larga Zau De Campie Band 09:55
Sovata Bai
Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 10:00
Chinari Sintana De Mures
Istanbul
Miercurea Nirajului 10:05
Iernut
Ernei
Cluj Napoca 10:10
Sibiu Medias Tarnaveni Iernut
Odorheiu Secuiesc
Vidrasau
Moresti 10:15
Ernei
Reghin 10:18
Alba Iulia 10:20
Targu Mures
Nazna
Sighetu Marmatiei Oncesti Nanesti Barsana Stramtura Sesu Manastirei Rozavlea Sieu Ieud Bogdan Voda Dragomiresti Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Sacel Dealu Stefanitei 10:21
Cristesti Sat Cristesti 10:25
Cristesti Sat
Iernut
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Bahnea 10:30
Chinari Sintana De Mures
Ungheni 10:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 10:40
Chinari Sintana De Mures
Valureni 10:45
Tarnaveni
Ernei
Zalau Zimbor Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Reghin 10:48
Cotus 10:50
Craiesti
Nazna
Sintioana
Berghia
Ludus
Ungheni 10:55
Chinari Sintana De Mures 11:00
Gheorgheni 11:03
Miercurea Nirajului 11:05
Iernut
Ernei
Panet 11:10
Somostelnic
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 11:15
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca
Moresti
Satu Mare Livada Seini Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Beclean Crainimat Teaca
Reghin 11:18
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus 11:19
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus
Nazna 11:20
Aeroport Targu Mures
Cimpenita 11:25
Cristesti Sat
Panet
Iernut
Ernei
Tarnaveni 11:30
Sfantu Gheorghe Baraolt Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Ernei
Chinari Sintana De Mures
Covasna Sfantu Gheorghe Brasov Feldioara Rupea Sighisoara Balauseri
Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin 11:35
Sarmasu
Ungheni
Ernei
Odorheiu Secuiesc 11:40
Panet
Chinari Sintana De Mures
Chemnitz Bremen Hamburg Lubeck Groningen Zwickau Oldenburg Rostock Emmen Weimar Cloppenburg Hannover Berlin Zwolle Osnabruck Bad Oeynhausen Dresda Almelo Leipzig Greven Bielefeld Praga Apeldoorn Halle Iserlohn Brno Utrecht Magdeburg Munster Amsterdam Wolfsburg Dortmund Ludenscheid Haarlem Northeim Bochum Meinerzhagen Haga Holle Essen Olpe Gottingen Duisburg Siegen Rotterdam Kassel Wuppertal Wetzlar Breda Bad Hersfeld Dusseldorf Giesen Tilburg Fulda Koln Hanau am Main Eindhoven Bonn Wurzburg Antwerp Schweinfurt Neuwied Neustadt an der Aisch Brugge Bamberg Nurnberg Gent Bayreuth Koblenz Neumarkt in der Oberpfalz Bruxelles Plzen Frankfurt Mons Linz Wiesbaden Parsberg Charleroi Mainz Regensburg Namur Darmstadt Bogen Worms Straubing Liege Manheim Deggendorf Luxembourg Heidelberg Passau Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Viena
Targu Mures 11:45
Ernei
Reghin 11:48
Bardesti 11:50
Nazna
Ludus
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 11:55
Ungheni
Craciunesti Budiu Mic
Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Bai Toplita Reghin
Glodeni 12:00
Bucuresti Ploiesti Campina Brasov Sighisoara
Chinari Sintana De Mures
Targu Neamt Pipirig Poiana Largului Borsec Toplita Reghin 12:04
Targu Neamt
Miercurea Nirajului 12:05
Iernut
Ernei
Poenita 12:15
Corunca
Moresti
Galati
Reghin 12:18
Miercurea Ciuc 12:19
Nazna 12:20
Cristesti Sat Cristesti 12:25
Cristesti Sat
Iernut
Ernei
Cluj Napoca
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 12:30
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Biella Ivrea Torino Santhia Novara Milano Bergamo Brescia Desenzano Verona Vicenza Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Savona Ceva Mondovi Fossano Torino Asti Alessandria Tortona Voghera Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Ungheni 12:35
Galesti 12:40
Panet
Chinari Sintana De Mures
Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata 12:44
Iasi Horia Turturesti Tasca Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Sangeorgiu de Padure
Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata
Valureni 12:45
Ernei
Reghin 12:48
Cotus 12:50
Riciu
Herghelia
Nazna
Ludus
Piatra Neamt Bicaz Bicazu Ardelean Bicaz Chei Lacu Rosu Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin 12:52
Cimpenita 12:55
Ungheni
Ernei
Timisoara Orastie Lugoj Deva Sibot Alba Iulia Turda 13:00
Targu Mures
Tarnaveni
Salerno Modena Napoli Mantova Roma Parma Firenze Cremona Prato Piacenza Bologna Pavia Padova Tortona Mirano Alessandria Venetia Asti Trieste Torino Novara Milano Como Bergamo Brescia Verona
Chinari Sintana De Mures
Ljubljana
Focsani Tecuci Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov
Aeroport Targu Mures
Deva
York Norwich Aberdeen Kingston upon Hull Kirkcaldy Dundee Ipswich Scunthorpe Perth Dunfermline Colchester Doncaster Edinburgh Stirling Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Glasgow Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Harrogate Carlisle Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Tirimia 13:05
Miercurea Nirajului
Iernut
Ernei
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 13:10
Sangeorgiu de Mures
Panet
Vidrasau
Cristesti
Campeni Baia De Aries Turda Campia Turzii Ludus 13:15
Bala
Moresti
Reghin 13:18
Nazna 13:20
Sintioana
Berghia
Sfantu Gheorghe Baraolt Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Ernei
Iclanzel 13:22
Targu Mures 13:24
Cristesti Sat Cristesti 13:25
Somostelnic Recea
Craciunesti
Bahnea
Bardesti
Cuiejd
Cristesti Sat
Panet
Iernut
Somostelnic
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Sarmasu 13:30
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Latina Napoli Caserta Cassino Frosinone Valmontone Roma Giove Orte Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Venetia Udine Graz Viena
Cluj Napoca Turda Iernut 13:32
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 13:35
Chirileu
Ungheni
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 13:40
Mitresti
Panet
Chinari Sintana De Mures
Norwich Swindon Lincoln Ipswich Bristol Chesterfield Sheffield Colchester Southampton Nottingham Chelmsford Winchester Derby Doncaster Southend-on-Sea Reading Loughborough Scunthorpe Basingstoke Leicester Kingston upon Hull Peterborough York Guildford Corby Leeds Brighton Kettering Bradford Eastbourne Cambridge Halifax Hastings Manchester Folkestone Northampton Bolton Bedford Preston Milton Keynes Liverpool Luton Warrington Chester Stoke on Trent Wolverhampton Birmingham Coventry Warwick Worcester Stratford-upon-Avon Bicester Oxford Londra Rochester Maidstone Faversham Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Charleroi Luxembourg Saarbrucken Kaiserslautern Manheim Heidelberg Nurnberg Passau Munchen Viena
Aeroport Targu Mures
Voivodeni 13:45
Valureni
Ernei
Reghin 13:48
Nazna 13:50
Ludus
Iasi Cristesti Targu Neamt Pipirig Petru Voda Grinties Tulghes Toplita 13:51
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Oradea Cluj Napoca
Ungheni 13:55
York Leeds Blackpool Doncaster Scunthorpe Grimsby Lincoln Sheffield Manchester Warrington Liverpool Chester Stoke on Trent Derby Nottingham Wolverhampton Birmingham Coventry Boston Grantham Leicester Corby Kettering Bedford Luton Southampton Winchester Basingstoke Reading Oxford Worcester Hereford Gloucester Newport Cardiff Swindon Bristol Bath Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Norwich Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Canterbury Londra Folkestone Dover Calais Dunkerque Tournai Bruxelles Brugge Gent Sint-Niklaas Antwerp Hasselt Genk Liege Darmstadt Wertheim Ansbach Erlangen Bad Kissingen Suhl Coburg Hof Kulmbach Bayreuth Amberg Regensburg Straubing Deggendorf Passau Linz Wels Amstetten
La Rochelle Tours Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Troyes Nancy Marseille Cannes Nice Macon Dole Besancon Mulhouse Chartres Rouen Beauvais Compiegne Soissons Nantes Le Mans Rennes Dijon Lyon Paris Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 14:00
Dimbu
Chinari Sintana De Mures
Aeroport Targu Mures
Galati Braila Tecuci Focsani Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Sighisoara
Glodeni 14:05
Iernut
Ernei
Sangeorgiu de Mures 14:10
Panet
Cristesti
Poenita 14:15
Corunca
Moresti
Tarnaveni
Ernei
Reghin 14:18
Nazna 14:20
Aeroport Targu Mures
Madaras Band 14:25
Cristesti Sat Cristesti
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca
Cimpenita
Cristesti Sat
Iernut
Ernei
Hamburg Bremen Munster Dortmund Essen Koln Bonn Koblenz Frankfurt Offenbach Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Viena
Chinari Sintana De Mures 14:30
Cluj Napoca
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Arhus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tonder Abenra Sonderborg Flensburg Rendsburg Neumunster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena
Ungheni 14:35
Panet 14:40
Chinari Sintana De Mures
Suceava Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin 14:45
Ernei
Bala Toldal Moisa Merisor Paingeni Pacureni Glodeni Dumbravioara Ernei Sangeorgiu de Mures
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing
Sibiu
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Monchengladbach Minden Osnabruck Munster Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Aachen Duren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Gottingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrucken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Wurzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nurnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tubingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim Munchen Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena
Reghin 14:48
Gruisor 14:50
Riciu
Nazna
Ludus
Panet 14:55
Ungheni
Craciunesti Budiu Mic
Targu Mures 15:00
Chinari Sintana De Mures
Braila Galati Hanu Conache Nanesti Focsani Tisita Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Sighisoara Balauseri
Miercurea Nirajului 15:05
Iernut
Ernei
Sangeorgiu de Mures 15:10
Panet
Vidrasau
Poenita 15:15
Corunca
Zau De Campie
Moresti
Kingston upon Hull Liverpool Manchester Leeds Doncaster Sheffield Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Lille Tourcoing Mouscron Bruxelles Liege Luxembourg Trier Kaiserslautern Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Viena Nickelsdorf
Reghin 15:18
Targu Mures 15:20
Tirimia
Magherani
Glodeni
Cotus
Nazna
Valureni
Tarnaveni
Luxembourg Namur Liege Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumunster Lubeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Luneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannover Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Gorlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava
Valea Larga Zau De Campie Band 15:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Iernut
Ernei
Chinari Sintana De Mures 15:30
Sarmasu 15:35
Ungheni
Ernei
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 15:40
Bahnea
Targu Mures
Suveica
Herghelia
Cimpenita
Panet
Aeroport Targu Mures
Bardesti 15:45
Ernei
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forli Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Venetia Udine Villach Klagenfurt
Reghin 15:48
Nazna 15:50
Ludus
Bacau Onesti Targu Ocna Comanesti Lunca De Jos Lunca de Sus Frumoasa Miercurea Ciuc Sandominic Izvoru Muresului Gheorgheni Toplita Reghin
Somostelnic Recea 15:55
Gruisor
Sintioana
Berghia
Ungheni
Cluj Napoca Aeroport 15:59
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 16:00
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca
Cluj Napoca
Porumbeni
Newcastle upon Tyne Sunderland Carlisle Penrith Durham Middlesbrough Darlington Barrow in Furness Kendal Scarborough Lancaster Blackpool Harrogate York Sutton on Hull Grimsby Blackburn Preston Southport Bolton Manchester Liverpool Warrington Chester Bradford Leeds Doncaster Sheffield Helston Truro Newquay Saint Austell Plymouth Torquay Exmouth Exeter Milford Haven Carmarthen Llanelli Swansea Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Bridport Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Bridgwater Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Worthing Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Dunkerque Lille Mons Charleroi Namur Luxembourg Saarlouis Saarbrucken
Chinari Sintana De Mures
Dokkum Leeuwarden Drachten Leek Groningen Haren Veendam Stadskanaal Heerenveen Emmen Meppel Alkmaar Hoorn Haarlem Amsterdam Leiden Haga Almere-Buiten Kampen Zwolle Almelo Apeldoorn Amersfoort Utrecht Ede Arnhem Rotterdam Dordrecht Waalwijk Oss Nijmegen Vlissingen Middelburg Roosendaal Breda Tilburg Helmond Eindhoven Weert Venlo Roermond Maastricht Antwerp Geel Lierre Gent Bruxelles Genk Hasselt Liege
Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Schwerin Bern Hamburg Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Celle Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Strasbourg Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Koln Bonn Trier Koblenz Marburg an der Lahn Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg
Reggio di Calabria Melito di Porto Salvo Bova Marina Brancaleone Marina Bianco Villa San Giovanni Bovalino Marina Locri Siderno Marina Palmi Taurianova Gioia Tauro Polistena Rosarno Monasterace Tropea Soverato Marina Lamezia Terme Catanzaro Botricello Isola di Capo Rizzuto Cutro Petilia Policastro Crotone San Giovanni in Fiore Ciro Marina Cariati Cosenza Rende Paola Rossano Corigliano Calabro Lecce Manduria Brindisi Ostuni Taranto Martina Franca Gioia del Colle Policoro Ginosa Bernalda Castrovillari Scalea Sala Consilina Polla Potenza Matera Altamura Bari Andria Barletta Salerno Avellino Foggia Cuneo Pinerolo Napoli San Severo Caserta Termoli Vasto Cassino Frosinone Roma Rivoli Torino Moncalieri Bra Asti Terni Orvieto Pescara Teramo Ascoli Piceno San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Tortona Alessandria Novara Ancona Senegalia Pesaro Arezzo Pavia Milano Monza Bergamo Calenzano Prato Piacenza Cremona Rimini Cesena Brescia Parma Forli Ravenna Faenza Lugo Imola Reggio nell'Emilia Bologna Modena Mantova Ferrara Verona San Bonifacio Rovigo Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Latisana San Giorgio di Nogaro Monfalcone Trieste
Cluj Napoca Aeroport
Lecce Aberdeen Manduria Dundee Mesagne Perth Stirling Brindisi Ostuni Paisley Glasgow Martina Franca Livingston Alberobello Edinburgh Taranto Matera Trapani Bari Alcamo Bitonto Palermo Molfetta Caltanissetta Bisceglie Enna Trani Catania Cefalu Barletta Canosa di Puglia Giarre Cerignola Taormina Orta Nova Patti Foggia Milazzo Lucera Messina San Severo Villa San Giovanni Lesina Taurianova Termoli Gioia Tauro San Salvo Rosarno Vasto Vibo Valentia Lanciano Pizzo Ortona Catanzaro Chieti Lamezia Terme Pescara Cosenza Montesilvano Rende Roseto degli Abruzzi Paola Mirto Croscia San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Rossano Civitanova Marche Tarsia Loreto Corigliano Calabro Marina Schiavonia Ancona Sibari Senegalia Fano Cassano al Ionio Pesaro Castrovillari Cattolica Diamante Riccione Scalea Rimini Praia a Mare Cesenatico Lauria Inferiore Cervia Lagonegro Cesena Sala Consilina Forli Potenza Battipaglia Faenza Salerno Imola Lugo Avellino Ravenna Napoli Caserta Cassino Frosinone Colleferro Roma Fiano Romano Orte Orvieto Montepulciano Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Rovigo Padova Mestre Castelfranco Veneto Treviso San Dona di Piave Conegliano Pordenone Palmanova Monfalcone Trieste
Miercurea Nirajului 16:05
Iernut
Ernei
Sangeorgiu de Mures 16:10
Panet
Covasna Targu Secuiesc Casinu Nou Cozmeni Miercurea Ciuc Vlahita Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Bai Sangeorgiu de Padure Balauseri
Craciunesti Budiu Mic
Chinari Sintana De Mures
Targu Mures 16:15
Poenita
Corunca
Roteni
Moresti
Craiova Bals Ganeasa Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Medias Tarnaveni
Reghin 16:18
Cotus 16:20
Nazna
Valureni
Leeds Liverpool Manchester Sheffield Leicester Birmingham Londra Calais Amsterdam Haga Rotterdam Antwerp Bruxelles Charleroi Paris Reims Nancy Metz Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Luxembourg Munster Bielefeld Hannover Bremen Hamburg Berlin Dresda Leipzig Frankfurt Nurnberg Stuttgart Munchen Passau Linz Wels Amstetten Salzburg Zurich Zug Basel Berna Lucerne Sankt Gallen Innsbruck Villach Klagenfurt Graz Viena Bratislava Gyor Tatabanya Budapesta
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 16:25
Cristesti Sat Cristesti
Valeni
Cristesti Sat
Panet
Iernut
Ernei
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zurich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrucken Luxembourg Trier Bonn Koln Dusseldorf Essen Dortmund Munster Kiel Lubeck Hamburg Bremen Hannover Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Polten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Gyor Tatabanya
Glodeni 16:30
Heidelberg Dortmund Heilbronn Essen Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Sibiu
Freiburg im Breisgau Waldkraiburg Saarbrucken Lahr Muhldorf Homburg Offenburg Kaiserslautern Buhl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Landshut Deggendorf
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Sibiu
Aachen Koln Bonn Koblenz Limburg Offenbach am Main Frankfurt Wurzburg Erlangen Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Tirimia 16:35
Chirileu
Ungheni
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 16:40
Panet
Craciunesti 16:45
Finate
Tarnaveni
Ernei
Reghin 16:48
Riciu 16:50
Nazna
Sintioana
Tarnaveni
Ludus
Somostelnic 16:55
Ungheni
Vidrasau
Ernei
Budapesta 17:00
Dimbu
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Miercurea Nirajului 17:05
Ernei
Madaras Band 17:10
Cimpenita
Panet
Cristesti
Poenita 17:15
Corunca
Voivodeni
Cuiejd
Moresti
Sibiu
Reghin 17:18
Odorheiu Secuiesc 17:20
Cotus
Nazna
Valureni
Cluj Napoca 17:22
Cristesti Sat Cristesti 17:25
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca
Suveica
Herghelia
Cristesti Sat
Sintioana
Berghia
Iernut
Ernei
Craciunesti Budiu Mic
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 17:30
Sarmasu
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Sarmasu 17:35
Iara De Mures
Ungheni
Targu Mures 17:40
Glodeni
Panet
Cluj Napoca
Ernei 17:45
Sfantu Gheorghe Baraolt Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Ernei
Salerno Modena Napoli Mantova Roma Parma Firenze Cremona Prato Piacenza Pavia Bologna Tortona Padova Alessandria Mirano Asti Venetia Torino Trieste Novara Milano Como Bergamo Brescia Verona
Reghin 17:48
Nazna 17:50
Ludus
Panet 17:55
Ungheni
Porumbeni 18:00
Viborg Aalborg Randers Holstebro Arhus Herning Horsens Varde Vejle Esbjerg Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga
Oslo Stockholm Sodertalje Nykoping Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Uddevalla Jonkoping Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca 18:01
Miercurea Nirajului 18:05
Ernei
Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin 18:07
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 18:10
Iclanzel 18:12
Poenita 18:15
Corunca
Faragau
Moresti
Ernei
Reghin 18:18
Cotus 18:20
Nazna
Sibiu Medias Tarnaveni Iernut 18:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Iernut
Ernei
Tarnaveni 18:30
Chinari Sintana De Mures
Chirileu 18:35
Ungheni
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 18:40
Bahnea
Cimpenita
Vidrasau
Targu Mures 18:44
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 18:45
Ernei
Reghin 18:48
Riciu 18:50
Nazna
Ludus
Craciunesti 18:55
Sintioana
Berghia
Ungheni
Craciunesti Budiu Mic
Cluj Napoca 19:00
Miercurea Nirajului 19:05
Ernei
Chinari Sintana De Mures 19:10
Herghelia 19:15
Moresti
Bala Toldal Moisa Merisor Paingeni Pacureni Glodeni Dumbravioara Ernei Sangeorgiu de Mures
Chinari Sintana De Mures
Reghin 19:18
Nazna 19:20
Valureni
Cristesti Sat Cristesti 19:25
Cristesti Sat
Panet
Iernut
Ernei
Targu Mures 19:30
Miercurea Ciuc Vlahita Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Bai Sangeorgiu de Padure Balauseri
Cluj Napoca
Cluj Napoca Turda
Ungheni 19:35
Ernei
Panet 19:40
Ernei 19:45
Zalau Zimbor Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Reghin 19:48
Bahnea 19:50
Nazna
Ludus
Ungheni 19:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 20:00
Glodeni
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Miercurea Nirajului 20:05
Ernei
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 20:10
Cimpenita
Vidrasau
Cristesti
Voivodeni 20:15
Zau De Campie
Moresti
Reghin 20:18
Cotus 20:20
Nazna
Valea Larga Zau De Campie Band 20:25
Cristesti Sat Cristesti
Somostelnic Recea
Cristesti Sat
Somostelnic
Ernei
Cluj Napoca Aeroport 20:30
Ungheni 20:35
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 20:40
Ernei 20:45
Chinari Sintana De Mures
Reghin 20:48
Nazna 20:50
Ludus
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 20:51
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Oradea Cluj Napoca
Berghia 20:55
Ungheni
Ernei
Cluj Napoca Aeroport 20:59
Sibiu Medias Tarnaveni 21:00
Cluj Napoca Aeroport
Miercurea Nirajului 21:05
Ernei
Bistrita 21:06
Targu Mures 21:10
Poenita 21:15
Corunca
Tirimia
Cuiejd
Moresti
Nazna 21:20
Sfantu Gheorghe Baraolt Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Ernei
Timisoara Orastie Lugoj Deva Sibot Alba Iulia Turda 21:25
Cristesti Sat Cristesti
Cimpenita
Cristesti Sat
Panet
Ernei
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valeni Acatari Corunca 21:30
Tarnaveni
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca
Bardesti 21:35
Sintioana
Ungheni
Iasi Cristesti Targu Neamt Grinties Toplita Rastolita 21:40
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca
Panet
Ernei 21:45
Nazna 21:50
Ludus
Ungheni 21:55
Cluj Napoca 22:00
Bruxelles Liege Aachen Koln Bonn Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Degendorf Passau Suben Haag Linz Melk Sankt Polten Viena
Ernei 22:05
Moresti 22:15
Chinari Sintana De Mures
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut
Miercurea Nirajului 22:20
Cotus
Nazna
Cristesti Sat 22:25
Ernei
Cluj Napoca Aeroport 22:29
Cluj Napoca Aeroport 22:30
Ungheni 22:35
Panet 22:40
Ernei 22:45
Nazna 22:50
Ernei 23:05
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valeni Acatari Corunca 23:10
Cristesti
Moresti 23:15
Nazna 23:20
Cimpenita 23:25
Cristesti Sat
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 23:30
Panet
Panet 23:35
Targu Mures 23:40
Berghia
Cotus 23:55