Filtrează rezultate

General

Plecare din Corund

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Corund ➞ Sovata

sâmbătă,
11 iul 2020
3 curse disponibile

09:20 - 10:14
Balint Trans
54min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 09:20
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
  3. 10:14
Durată: 54min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
11:20 - 11:49
Balint Trans
29min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 11:20
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 11:49
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:40 - 16:19
Balint Trans
39min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:40
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 16:19
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
19:20 - 20:04
Balint Trans
44min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 19:20
    Corund Statie Corund
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 20:04
Durată: 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Corund - Sovata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Corund - Sovata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Corund la Sovata este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Corund către Sovata?

De la Corund la Sovata circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Corund.

Când pleacă autocarul din Corund către Sovata?

Primul autobuz din Corund pleacă la ora 09:20, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Corund către Sovata?

Călătoria Corund-Sovata cu autocarul, durează între 29min și 54min.