Filtrează rezultate

General

Plecare din Odorheiu Secuiesc

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Odorheiu Secuiesc ➞ Sovata

sâmbătă,
11 iul 2020
4 curse disponibile

09:00 - 10:14
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 09:00
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
  3. 10:14
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
10:40 - 11:49
Balint Trans
1h 09min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 10:40
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 11:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:15 - 16:19
Balint Trans
1h 04min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:15
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 16:19
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
19:00 - 20:04
Balint Trans
1h 04min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 19:00
  2. Traseu: Sfantu Gheorghe - Odorheiu Secuiesc - Tirgu Mures
    • Dotări:
  3. 20:04
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
20:46 - 21:45
Drof Tur SRL
59min
-
Vezi detalii
  1. 20:46
  2. Traseu: Braila - Sovata
    • Dotări:
  3. 21:45
    Sovata Statie Sovata
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Odorheiu Secuiesc - Sovata

Care este prețul călătoriei cu autocarul Odorheiu Secuiesc - Sovata?

Prețul unei călători cu autocarul de la Odorheiu Secuiesc la Sovata este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Odorheiu Secuiesc către Sovata?

De la Odorheiu Secuiesc la Sovata circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara CorundTrans Csavargo SRL.

Când pleacă autocarul din Odorheiu Secuiesc către Sovata?

Primul autobuz din Odorheiu Secuiesc pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 20:46.

Cât durează călătoria cu autocarul din Odorheiu Secuiesc către Sovata?

Călătoria Odorheiu Secuiesc-Sovata cu autocarul, durează între 59min și 1h 14min.