Filtrează rezultate

General

Plecare din Sovata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sovata ➞ Odorheiu Secuiesc

marţi,
14 iul 2020
4 curse disponibile

05:30 - 06:28
Drof Tur SRL
58min
-
Vezi detalii
  1. 05:30
    Sovata Statie Sovata
  2. Traseu: Sovata - Braila
    • Dotări:
  3. 06:28
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 08/2019
08:00 - 09:14
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 08:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 09:14
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
12:00 - 13:14
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 12:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 13:14
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:00 - 16:14
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 15:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
  3. 16:14
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
17:00 - 18:14
Balint Trans
1h 14min
Vezi detalii

Via : Ernei,Eremitu,Sovata,Praid,Odorhei,Baraolt,Biborceni,Malnas

  1. 17:00
  2. Traseu: Targu Mures - Odorheiu Secuiesc - Sfantu Gheorghe
    • Dotări:
  3. 18:14
Durată: 1h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sovata - Odorheiu Secuiesc

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sovata - Odorheiu Secuiesc?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sovata la Odorheiu Secuiesc este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Sovata către Odorheiu Secuiesc?

De la Sovata la Odorheiu Secuiesc circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sovata, Parcare Statiune.

Când pleacă autocarul din Sovata către Odorheiu Secuiesc?

Primul autobuz din Sovata pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sovata către Odorheiu Secuiesc?

Călătoria Sovata-Odorheiu Secuiesc cu autocarul, durează între 58min și 1h 14min.