Filtrează rezultate

General

Plecare din Faget

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Făget ➞ Lugoj

joi,
13 aug 2020
4 curse disponibile

08:15 - 08:52
Ducato Trans
37min
6lei
Vezi detalii

Ducato Trans

  1. 08:15
    Faget Centru
  2. Traseu: Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 08:52
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Ducato Trans | Ultima actualizare: 01/2020
11:00 - 11:20
Ariesul
20min
8lei?
Vezi detalii
  1. 11:00
    Faget Centru
  2. Traseu: Campeni - Timisoara
    • Dotări:
  3. 11:20
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 04/2019
12:40 - 13:15
AUTOGENN
35min
6lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 12:40
    Faget Centru
  2. Traseu: Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:15
    Lugoj Statie Lugoj
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
13:15 - 13:50
Crinul Aries
35min
9lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 30.08.2020 .
Criza COVID-19

  1. 13:15
    Faget Centru
  2. Traseu: Baia De Aries - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:50
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei
Sursa: Crinul Aries | Ultima actualizare: 07/2020
17:00 - 17:30
Fany
30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 17:00
    Faget Centru
  2. Traseu: P. Bargaului - Bistrita- Cluj Napoca-turda- Aiud- Teius- Alba- Orastie- Deva- Lugoj- Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făget - Lugoj

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făget - Lugoj?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Făget la Lugoj este cuprins între 6 și 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Făget către Lugoj?

De la Făget la Lugoj circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru, Benzinaria PETROM.

Când pleacă autocarul din Făget către Lugoj?

Primul autobuz din Făget pleacă la ora 08:15, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făget către Lugoj?

Călătoria Făget-Lugoj cu autocarul, durează între 20min și 37min.