Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Fălticeni ➞ Constanța

joi,
30 mar 2023
2 curse disponibile

Bilete disponibile online pe BILETERIA

01:30
Cursă specială
6h 55m
08:25
Sincarom
150lei
Vezi detalii

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 01:30
  2. Autocar: Vatra Dornei-Vama Veche
    • Dotări:
  3. 08:25
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 6h 55min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Sursa: Lutasin SRL | Ultima actualizare: 02/2023
20:30
8h 30m
05:00
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

TELEFON SOFERI-PLECARI ZILE IMPARE:0743.274.274, PLECARI ZILE PARE:0746.274.274

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 20:30
  2. Autocar: Suceava - Constanta
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2022
08:02
9h 30m
17:32
TranSEvren
140lei
Vezi detalii

zilnic curse de dimineata

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 08:02
  2. Autocar: Suceava - Braila - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:32
Durată: 9h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
140lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 12/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Fălticeni - Constanța

Despre Fălticeni - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Fălticeni - Constanța?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Fălticeni la Constanța este cuprins între 110 și 150 RON.

De unde pleacă autocarul din Fălticeni către Constanța?

De la Fălticeni la Constanța circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie vis-a-vis Autogara Severin, Autogara Inter-Impex SRL, Autogara CEZTrans Falticeni.

Când pleacă autocarul din Fălticeni către Constanța?

Primul autobuz din Fălticeni pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Fălticeni către Constanța?

Călătoria Fălticeni-Constanța cu autocarul, durează între 6h 55min și 9h 30min.