Română

Autobuze Flămânzi → Brăila

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
09:00
07:10
LMMJVSD
6h20'
16:10
13:30
Pristyl
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
14:50
09:00
LMMJVSD
6h
16:40
15:00
LYK
LMMJVSD
Informații
21:20
19:00
LMMJVSD
5h50'
15:50
00:50
a doua zi
LYK
LMMJVSD
Informații
14:40
19:40
LMMJVSD
6h20'
13:20
02:00
a doua zi
Pristyl
LMMJVSD
85lei
Circulă începând cu 01.04.2020 .
Cf.grafic de circulatie
Informații
15:20
21:30
LMMJVSD
6h
18:10
03:30
a doua zi
TRANS DOR
LMMJVSD
Informații
20:40
22:30
LMMJVSD
6h
18:30
04:30
a doua zi
LYK
LMMJVSD
Circulă începând cu 15.06.2020 .
Cursa sezoniera !!!
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Flămânzi - Brăila

Despre Flămânzi - Brăila

Cât costă o călătorie cu autocarul Flămânzi - Brăila?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Flămânzi la Brăila este de 85 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Flămânzi către Brăila?

De la Flămânzi la Brăila circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Terasa Pavilion, Statie Flamanzi.

Când pleacă autocarul din Flămânzi către Brăila?

Primul autobuz din Flămânzi pleacă la 07:10, iar ultimul este la 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Flămânzi către Brăila?

Călătoria Flămânzi-Brăila cu autocarul, durează între 5h50' și 6h20'.

Filtru