Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Frecatei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Frecăței ➞ Tulcea

miercuri,
29 iun 2022
6 curse disponibile

07:10
20m
07:30
Augustina
12lei
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 07:10
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 07:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022
09:50
20m
10:10
Augustina
12lei
Vezi detalii
  1. 09:50
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 10:10
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022
12:40
20m
13:00
Augustina
12lei
Vezi detalii
  1. 12:40
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 13:00
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022
15:40
20m
16:00
Augustina
12lei
Vezi detalii
  1. 15:40
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 16:00
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022
17:20
20m
17:40
Augustina
12lei
Vezi detalii
  1. 17:20
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 17:40
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022
19:00
20m
19:20
Augustina
12lei
Vezi detalii
  1. 19:00
    Frecatei Statie Frecatei
  2. Microbuz: Telita - Tulcea
  3. 19:20
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Frecăței - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Frecăței - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Frecăței la Tulcea este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Frecăței către Tulcea?

De la Frecăței la Tulcea circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Frecatei.

Când pleacă autocarul din Frecăței către Tulcea?

Primul autobuz din Frecăței pleacă la ora 07:10, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Frecăței către Tulcea?

Călătoria cu autocarul de la Frecăței la Tulcea, durează 20min.