Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Galati

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Galați ➞ Bârlad

marţi,
30 nov 2021
14 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:45
3h 06m
09:51
Patru Plus Trans
Vezi detalii

Circula Luni - Miercuri - Vineri

  1. 06:45
  2. Midibus: 2 Galati - Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 09:51
Durată: 3h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 06/2021
00:00
Cursă specială
9h 00m
09:00
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 00:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:00
  1. 04:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 07:00
  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
02:30
Cursă specială
9h 00m
15:00
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 02:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:30
  1. 10:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 13:00
  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
05:30
Cursă specială
9h 00m
16:30
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 05:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:30
  1. 11:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
07:00
Cursă specială
9h 00m
18:00
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 11:00
  1. 13:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
08:00
2h 14m
10:14
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 08:00
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 10:14
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
08:30
Cursă specială
9h 00m
19:30
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 08:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:30
  1. 14:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:00
2h 14m
12:14
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 12:14
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
10:30
Cursă specială
9h 00m
21:30
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 19:30
  1. 19:30
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 21:30
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
12:30
2h 14m
14:44
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 14:44
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
14:30
2h 14m
16:44
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 16:44
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
16:45
2h 14m
18:59
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 16:45
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 18:59
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
19:00
2h 14m
21:14
Luandi Tur
13lei?
Vezi detalii
  1. 19:00
  2. Microbuz: Galati - Barlad
  3. 21:14
    Barlad Statie Barlad
Durată: 2h 14min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2008
21:30
Cursă specială
9h 00m
07:00
AUTOVIP
170lei
Vezi detalii
  1. 21:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Galati - Braila - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
  1. 02:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Otopeni - Buzau - Ramnicu Sarat - Focsani
    • Dotări:
  3. 05:00
  1. 05:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Focsani -Barlad
    • Dotări:
  3. 07:00
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
170lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Galați - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Galați - Bârlad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Galați la Bârlad este cuprins între 13 și 170 RON.

De unde pleacă autocarul din Galați către Bârlad?

De la Galați la Bârlad circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL), Parcare McDonalds.

Când pleacă autocarul din Galați către Bârlad?

Primul autobuz din Galați pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Galați către Bârlad?

Călătoria Galați-Bârlad cu autocarul, durează între 2h 14min și 9h 00min.