Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Giurgeni ➞ Horia

sâmbătă,
20 aug 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:28
55m
13:23
Autogara Vaslui
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:28
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Autocar: Vaslui - Piatra Neamt
  3. 13:23
    Horia Statie Horia
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
05:13
34m
05:47
Pristyl
14lei
Vezi detalii
  1. 05:13
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Microbuz: Cuci - Roman
  3. 05:47
    Horia Statie Horia
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
06:13
34m
06:47
Pristyl
14lei
Vezi detalii
  1. 06:13
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Autocar: Cuci - Roman
  3. 06:47
    Horia Statie Horia
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
08:13
34m
08:47
Pristyl
14lei
Vezi detalii
  1. 08:13
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Autocar: Cuci - Roman
  3. 08:47
    Horia Statie Horia
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
13:13
34m
13:47
Pristyl
14lei
Vezi detalii
  1. 13:13
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Midibus: Cuci - Roman
  3. 13:47
    Horia Statie Horia
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022
15:13
34m
15:47
Pristyl
14lei
Vezi detalii
  1. 15:13
    Giurgeni Statie Giurgeni
  2. Autocar: Cuci - Roman
  3. 15:47
    Horia Statie Horia
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Giurgeni - Horia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Giurgeni - Horia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Giurgeni la Horia este de 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Giurgeni către Horia?

De la Giurgeni la Horia circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Giurgeni.

Când pleacă autocarul din Giurgeni către Horia?

Primul autobuz din Giurgeni pleacă la ora 05:13, iar ultimul pleacă la ora 15:13.

Cât durează călătoria cu autocarul din Giurgeni către Horia?

Călătoria Giurgeni-Horia cu autocarul, durează între 34min și 55min.