Filtrează rezultate

General

Plecare din Giurgiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Giurgiu, Romania ➞ Varna, Bulgaria

joi,
13 aug 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:45 - 11:30
TravelBus
3h 45min
Vezi detalii

TravelBus

IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL

Circulă începând cu 21.05.2021 .
cursa sezoniera

circula in perioada 21.05.2021–12.09.2021

  1. 07:45
  2. Traseu: Romania - Bulgaria vara 2021
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:45 - 11:30
TravelBus
3h 45min
Vezi detalii

TravelBus

IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL

circula in perioada 22.05.2020–13.09.2020

  1. 07:45
  2. Traseu: Romania - Bulgaria vara 2020
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL | Ultima actualizare: 07/2020
07:00 - 11:00
Hello Holidays Transport
4h 00min
35
Vezi detalii

Hello Holidays Transport

Hello Holidays SRL

Plecari in fiecare zi de Joi si Sambata cu autocarul din BRASOV si in fiecare zi de Luni din Bucuresti

  1. 07:00
  2. Traseu: Bucuresti(RO)-Bulgaria(BG)
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
35
Sursa: Hello Holidays SRL | Ultima actualizare: 06/2020
08:00 - 11:30
MyBus
3h 30min
25
Vezi detalii

MyBus

Europa Meridian RG SRL

Circula vara intre 22.05-13.09.2020

  1. 08:00
  2. Traseu: Litoral Bulgaria Vara 2020
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
25
Sursa: Europa Meridian RG SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Giurgiu - Varna

Care este prețul călătoriei cu autocarul Giurgiu - Varna?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Giurgiu la Varna este cuprins între 118 și 260 RON.

De unde pleacă autocarul din Giurgiu către Varna?

De la Giurgiu la Varna circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Benzinarie Rompetrol (Vis a vis de Kaufland).

Când pleacă autocarul din Giurgiu către Varna?

Primul autobuz din Giurgiu pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 08:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Giurgiu către Varna?

Călătoria Giurgiu-Varna cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 00min.