Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Horezu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Horezu ➞ Vaideeni

miercuri,
26 ian 2022
4 curse disponibile

07:30
30m
08:00
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 07:30
  2. Midibus: VL HOREZU AT. SIVA TRANS - Vaideeni
  3. 08:00
    Vaideeni Statie Vaideeni
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
12:15
30m
12:45
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 12:15
  2. Midibus: VL HOREZU AT. SIVA TRANS - Vaideeni
  3. 12:45
    Vaideeni Statie Vaideeni
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
14:15
30m
14:45
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 14:15
  2. Midibus: VL HOREZU AT. SIVA TRANS - Vaideeni
  3. 14:45
    Vaideeni Statie Vaideeni
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
19:30
30m
20:00
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 19:30
  2. Midibus: VL HOREZU AT. SIVA TRANS - Vaideeni
  3. 20:00
    Vaideeni Statie Vaideeni
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Horezu - Vaideeni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Horezu - Vaideeni?

Prețul unei călători cu autocarul de la Horezu la Vaideeni este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Horezu către Vaideeni?

De la Horezu la Vaideeni circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Siva Trans.

Când pleacă autocarul din Horezu către Vaideeni?

Primul autobuz din Horezu pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Horezu către Vaideeni?

Călătoria cu autocarul de la Horezu la Vaideeni, durează 30min.