Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Horoatu Crasnei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Horoatu Crasnei ➞ Crasna

luni,
6 dec 2021
5 curse disponibile

05:45
05m
05:50
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 05:45
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
  2. Microbuz: Hurez - Zalau
    • Dotări:
  3. 05:50
    Crasna Centru
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2015
08:35
05m
08:40
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 08:35
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
  2. Microbuz: Hurez - Zalau
    • Dotări:
  3. 08:40
    Crasna Centru
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2015
13:45
05m
13:50
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 13:45
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
  2. Microbuz: Hurez - Zalau
    • Dotări:
  3. 13:50
    Crasna Centru
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2015
17:15
05m
17:20
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 17:15
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
  2. Microbuz: Hurez - Zalau
    • Dotări:
  3. 17:20
    Crasna Centru
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2015
21:45
05m
21:50
Euro Pop
-
Vezi detalii
  1. 21:45
    Horoatu Crasnei Statie Horoatu Crasnei
  2. Microbuz: Hurez - Zalau
    • Dotări:
  3. 21:50
    Crasna Centru
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Euro Pop | Ultima actualizare: 07/2015

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Horoatu Crasnei - Crasna

De unde pleacă autocarul din Horoatu Crasnei către Crasna?

De la Horoatu Crasnei la Crasna circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Horoatu Crasnei.

Când pleacă autocarul din Horoatu Crasnei către Crasna?

Primul autobuz din Horoatu Crasnei pleacă la ora 05:45, iar ultimul pleacă la ora 21:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Horoatu Crasnei către Crasna?

Călătoria cu autocarul de la Horoatu Crasnei la Crasna, durează 05min.