Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mal

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mal ➞ Crasna

luni,
18 oct 2021
5 curse disponibile

05:04
16m
05:20
Cento Trans
7,5lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 05:04
    Mal Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 05:20
    Crasna Centru
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
7,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
08:49
16m
09:05
Cento Trans
7,5lei
Vezi detalii
  1. 08:49
    Mal Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 09:05
    Crasna Centru
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
13:04
16m
13:20
Cento Trans
7,5lei
Vezi detalii
  1. 13:04
    Mal Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 13:20
    Crasna Centru
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
7,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:44
16m
17:00
Cento Trans
7,5lei
Vezi detalii
  1. 16:44
    Mal Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 17:00
    Crasna Centru
Durată: 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
21:04
16m
21:20
Cento Trans
7,5lei
Vezi detalii
  1. 21:04
    Mal Centru
  2. Autocar: RETUR Zalau-Varsolt-Crasna-Mal-Sag
    • Dotări:
  3. 21:20
    Crasna Centru
Durată: 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
7,5lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mal - Crasna

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mal - Crasna?

Prețul unei călători cu autocarul de la Mal la Crasna este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Mal către Crasna?

De la Mal la Crasna circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Mal către Crasna?

Primul autobuz din Mal pleacă la ora 05:04, iar ultimul pleacă la ora 21:04.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mal către Crasna?

Călătoria cu autocarul de la Mal la Crasna, durează 16min.