Română

Autobuze Hunedoara → Orăștie

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
17:40
06:00
LMMJVSD
1h
11:30
07:00
Cornul Prest
LMMJVSD
10lei
Rezervă acum
Informații
21:00
09:40
LMMJVSD
1h
13:40
10:40
Inter Dani Trans SRL
LMMJVSD
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
20:00
15:00
LMMJVSD
1h
13:30
16:00
Cornul Prest
LMMJVSD
10lei
Rezervă acum
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Hunedoara - Orăștie

Despre Hunedoara - Orăștie

Cât costă o călătorie cu autocarul Hunedoara - Orăștie?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Hunedoara la Orăștie este de 10 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Hunedoara către Orăștie?

De la Hunedoara la Orăștie circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Interservice SRL.

Când pleacă autocarul din Hunedoara către Orăștie?

Primul autobuz din Hunedoara pleacă la 06:00, iar ultimul este la 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Hunedoara către Orăștie?

Călătoria cu autocarul de la Hunedoara la Orăștie, durează 1h.

Filtru