Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iazurile

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iazurile ➞ Plopul

duminică,
22 mai 2022
4 curse disponibile

07:02
18m
07:20
Sherif
5lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 07:02
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 07:20
    Plopul Statie Plopul
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
12:02
18m
12:20
Sherif
5lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 12:02
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 12:20
    Plopul Statie Plopul
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
15:02
18m
15:20
Sherif
5lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 15:02
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 15:20
    Plopul Statie Plopul
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
19:02
18m
19:20
Sherif
5lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 19:02
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 19:20
    Plopul Statie Plopul
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Iazurile - Plopul

Despre Iazurile - Plopul

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iazurile - Plopul?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iazurile la Plopul este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Iazurile către Plopul?

De la Iazurile la Plopul circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iazurile.

Când pleacă autocarul din Iazurile către Plopul?

Primul autobuz din Iazurile pleacă la ora 07:02, iar ultimul pleacă la ora 19:02.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iazurile către Plopul?

Călătoria cu autocarul de la Iazurile la Plopul, durează 18min.