Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sarichioi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sarichioi ➞ Plopul

marţi,
18 ian 2022
3 curse disponibile

08:10
48m
08:58
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 08:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 08:58
    Plopul Statie Plopul
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
14:10
48m
14:58
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 14:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 14:58
    Plopul Statie Plopul
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
18:10
48m
18:58
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 18:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 18:58
    Plopul Statie Plopul
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sarichioi - Plopul

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sarichioi - Plopul?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sarichioi la Plopul este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Sarichioi către Plopul?

De la Sarichioi la Plopul circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sarichioi.

Când pleacă autocarul din Sarichioi către Plopul?

Primul autobuz din Sarichioi pleacă la ora 08:10, iar ultimul pleacă la ora 18:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sarichioi către Plopul?

Călătoria cu autocarul de la Sarichioi la Plopul, durează 48min.