Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sarichioi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sarichioi ➞ Babadag

marţi,
18 ian 2022
3 curse disponibile

07:45
25m
08:10
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 07:45
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 08:10
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:00
25m
14:25
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 14:00
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:30
25m
18:55
Sherif
8lei?
Vezi detalii
  1. 18:30
    Sarichioi Statie Sarichioi
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sarichioi - Babadag

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sarichioi - Babadag?

Prețul unei călători cu autocarul de la Sarichioi la Babadag este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Sarichioi către Babadag?

De la Sarichioi la Babadag circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Sarichioi.

Când pleacă autocarul din Sarichioi către Babadag?

Primul autobuz din Sarichioi pleacă la ora 07:45, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sarichioi către Babadag?

Călătoria cu autocarul de la Sarichioi la Babadag, durează 25min.