Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iazurile

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iazurile ➞ Tulcea

miercuri,
19 ian 2022
7 curse disponibile

05:38
32m
06:10
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 05:38
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 06:10
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:00
45m
08:45
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 08:00
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Iazurile - Agighiol - Tulcea
  3. 08:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:58
32m
09:30
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 08:58
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 09:30
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:28
32m
14:00
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 13:28
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 14:00
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
14:00
45m
14:45
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 14:00
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Iazurile - Agighiol - Tulcea
  3. 14:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:23
32m
16:55
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 16:23
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 16:55
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:00
45m
17:45
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 17:00
    Iazurile Statie Iazurile
  2. Microbuz: Iazurile - Agighiol - Tulcea
  3. 17:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iazurile - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iazurile - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iazurile la Tulcea este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Iazurile către Tulcea?

De la Iazurile la Tulcea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Iazurile.

Când pleacă autocarul din Iazurile către Tulcea?

Primul autobuz din Iazurile pleacă la ora 05:38, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iazurile către Tulcea?

Călătoria Iazurile-Tulcea cu autocarul, durează între 32min și 45min.