Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Innsbruck, Austria ➞ Oradea, Romania

duminică,
14 aug 2022
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:15
15h 00m
12:45
Unibus
75
Vezi detalii

Circulă doar marți

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:15

  2. P1R
    Autocar : P1R Rennes-Kard
  3. 06:00 +1 zi
    Erd Popas ERD
  1. 07:30
    Erd Popas ERD

  2. P2,4R
    Autocar : P2,4R Napoli-Varna
  3. 12:45
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 07/2022
21:00
16h 45m
12:45
Unibus
75
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 21:00

  2. P5(P2)
    Autocar : P5(P2) Rennes- Sofia
  3. 07:30 +1 zi
    Erd Popas ERD
  1. 06:30
    Erd Popas ERD

  2. P6R
    Autocar : P6R Napoli-Varna
  3. 12:45
Durată: 16h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Union Ivkoni | Ultima actualizare: 04/2022
00:10
5h 48m
05:58
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 00:10
    Innsbruck La adresa
  2. Microbuz: RETUR ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 05:58
Durată: 5h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 07/2022
04:00
1h 58m
05:58
Aliseb Tours Romania
120
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 04:00
    Innsbruck La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE EUROPA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 05:58
Durată: 1h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
120
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
04:55
1z
05:28
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 04:55
    Innsbruck La adresa
  2. Midibus: RETUR ROMANIA ELVEȚIA
    • Dotări:
  3. 05:28 +1 zi
Durată: 1zi
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 07/2022
10:50
21h 08m
07:58
Aliseb Tours Romania
120
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 10:50
    Innsbruck La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ELVETIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 07:58 +1 zi
Durată: 21h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
120
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
15:40
10h 19m
01:59
Aliseb Tours Romania
120£
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 15:40
    Innsbruck La adresa
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL DE PERSOANE ANGLIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 01:59 +1 zi
Durată: 10h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
120£
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Innsbruck - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Innsbruck - Oradea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Innsbruck la Oradea este cuprins între 375 și 696 RON.

De unde pleacă autocarul din Innsbruck către Oradea?

De la Innsbruck la Oradea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Innsbruck Olympiaworld, La adresa.

Când pleacă autocarul din Innsbruck către Oradea?

Primul autobuz din Innsbruck pleacă la ora 00:10, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Innsbruck către Oradea?

Călătoria Innsbruck-Oradea cu autocarul, durează între 1h 58min și 1zi .