Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Ip ➞ Ciumeghiu

marţi,
4 oct 2022
1 cursă disponibilă

08:20
3h 35m
11:55
Cento Trans
56lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 08:20
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 11:55
    Ciumeghiu Centru
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
56lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022
13:30
3h 25m
16:55
Cento Trans
56lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 08.11.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 13:30
  2. Autocar: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 16:55
    Ciumeghiu Centru
Durată: 3h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
56lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022
18:00
3h 20m
21:20
Cento Trans
56lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 19.05.2020.
CURSA SE SUSPENDA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 18:00
  2. Microbuz: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 21:20
    Ciumeghiu Centru
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
56lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Ip - Ciumeghiu

Despre Ip - Ciumeghiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ip - Ciumeghiu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ip la Ciumeghiu este de 56 RON.

De unde pleacă autocarul din Ip către Ciumeghiu?

De la Ip la Ciumeghiu circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ip.

Când pleacă autocarul din Ip către Ciumeghiu?

Primul autobuz din Ip pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ip către Ciumeghiu?

Călătoria Ip-Ciumeghiu cu autocarul, durează între 3h 20min și 3h 35min.