Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Izvoarele

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Izvoarele ➞ Tulcea

duminică,
5 dec 2021
3 curse disponibile

06:50
50m
07:40
Augustina
15lei
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 06:50
    Izvoarele Statie Izvoarele
  2. Microbuz: Daeni - Tulcea
  3. 07:40
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021
12:06
58m
13:04
Trace Trans
12lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:06
    Izvoarele Statie Izvoarele
  2. Microbuz: Focsani - Tulcea
    • Dotări:
  3. 13:04
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
15:15
50m
16:05
Augustina
15lei
Vezi detalii
  1. 15:15
    Izvoarele Statie Izvoarele
  2. Microbuz: Daeni - Tulcea
  3. 16:05
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 11/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Izvoarele - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Izvoarele - Tulcea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Izvoarele la Tulcea este cuprins între 12 și 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Izvoarele către Tulcea?

De la Izvoarele la Tulcea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Izvoarele.

Când pleacă autocarul din Izvoarele către Tulcea?

Primul autobuz din Izvoarele pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 15:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Izvoarele către Tulcea?

Călătoria Izvoarele-Tulcea cu autocarul, durează între 50min și 58min.