Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Livezi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Livezi ➞ Iași

duminică,
29 mai 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

14:00
2h 30m
16:30
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman , Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras, Sibiu, Sebes Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 7:00

  1. 14:00
    Livezi Livezi
  2. Autocar: Deva - Iasi
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 04/2022
16:00
3h 00m
19:00
Trans Polosam
Vezi detalii

via Roman, Bacau, Onesti, Tg. Secuiesc, Brasov, Fagaras Plecari zilnic din autogara Iasi-Vest (Pacurari) ora 10:30

  1. 16:00
    Livezi Livezi
  2. Autocar: Sibiu - Iasi
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Livezi - Iași

Despre Livezi - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Livezi - Iași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Livezi la Iași este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Livezi către Iași?

De la Livezi la Iași circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Livezi.

Când pleacă autocarul din Livezi către Iași?

Primul autobuz din Livezi pleacă la ora 14:00, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Livezi către Iași?

Călătoria Livezi-Iași cu autocarul, durează între 2h 30min și 3h 00min.