Filtrează rezultate

General

Plecare din Ludus

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Luduș ➞ Târgu-Mureș

sâmbătă,
4 iul 2020
26 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:25 - 13:10
Alis Grup
45min
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 12:25
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures - Reghin - Toplita - Ghergheni - Lacu Rosu - Bicaz - Piatra Neam
    • Dotări:
  3. 13:10
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 03/2020
04:40 - 05:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 04:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 05:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
05:40 - 06:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 05:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 06:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
06:40 - 07:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 06:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 07:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
07:40 - 08:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 07:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 08:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
08:15 - 09:25
Rocada Serv
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 08:15
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 09:25
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 01/2020
08:35 - 09:30
AUTOGENN
55min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:35
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 09:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
08:40 - 09:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 08:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 09:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
09:40 - 10:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 09:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 10:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
09:45 - 10:45
AUTOGENN
1h 00min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 09:45
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 10:45
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
10:10 - 11:19
Ami Turing
1h 09min
15lei
Vezi detalii

Ami Turing

Ami Turing SRL

program rezervari zilnic: 08:00-20:00 Telefon: 0720979645

  1. 10:10
  2. Traseu: RETUR IASI (IS) - ORADEA (BH)
    • Dotări:
  3. 11:19
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Ami Turing SRL | Ultima actualizare: 06/2020
10:15 - 11:19
Irina Trans
1h 04min
-
Vezi detalii

Program rezervari: 08:00-20:00. telefon fix 0332464562/ mobil 0749226971/ 0748136552

  1. 10:15
  2. Traseu: Oradea - Iasi
  3. 11:19
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 09/2018
10:40 - 11:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 10:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 11:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
11:40 - 13:15
Crinul Aries
1h 35min
16lei
Vezi detalii
  1. 11:40
  2. Traseu: Cimpeni-Baia De Aries - Suceava
    • Dotări:
  3. 13:15
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Crinul Aries | Ultima actualizare: 03/2020
11:40 - 12:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 11:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 12:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
12:00 - 13:10
Rocada Serv
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 13:10
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 01/2020
12:40 - 13:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 12:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 13:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
12:50 - 13:51
AUTOGENN
1h 01min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 12:50
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 13:51
Durată: 1h 01min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
13:40 - 14:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 13:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 14:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
14:40 - 15:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 14:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 15:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
15:10 - 16:25
Rocada Serv
1h 15min
-
Vezi detalii
  1. 15:10
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 16:25
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 01/2020
15:40 - 16:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 15:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 16:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
16:05 - 17:00
AUTOGENN
55min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:05
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 17:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
16:40 - 17:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 16:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 17:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
17:20 - 18:40
Rocada Serv
1h 20min
-
Vezi detalii
  1. 17:20
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 18:40
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 01/2020
17:40 - 18:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 17:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 18:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
18:40 - 19:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 18:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 19:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
18:45 - 19:45
AUTOGENN
1h 00min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 18:45
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 19:45
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
19:20 - 20:40
Rocada Serv
1h 20min
-
Vezi detalii
  1. 19:20
  2. Traseu: Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 20:40
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 01/2020
19:40 - 20:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 19:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 20:50
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
19:50 - 20:51
AUTOGENN
1h 01min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 19:50
  2. Traseu: Oradea - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 20:51
Durată: 1h 01min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
20:40 - 21:50
Simstel
1h 10min
-
Vezi detalii

via Iernut cod traseu vechi 167

  1. 20:40
  2. Traseu: MS Ludus - Targu Mures
  3. 21:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Simstel Impex | Ultima actualizare: 08/2017
21:20 - 22:15
AUTOGENN
55min
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 21:20
  2. Traseu: Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 22:15
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 06/2020
22:50 - 23:30
Fany
40min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 22:50
  2. Traseu: Satu Mare - Bucuresti- Constanta- Mangalia
    • Dotări:
  3. 23:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Luduș - Târgu-Mureș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Luduș - Târgu-Mureș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Luduș la Târgu-Mureș este cuprins între 10 și 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Luduș către Târgu-Mureș?

De la Luduș la Târgu-Mureș circulă 34 autobuze cu plecare din stațiile Vulcanizare (iesire oras spre Campia Turzii), Peco Rompetrol, Autogara Lutex SA.

Când pleacă autocarul din Luduș către Târgu-Mureș?

Primul autobuz din Luduș pleacă la ora 04:40, iar ultimul pleacă la ora 22:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Luduș către Târgu-Mureș?

Călătoria Luduș-Târgu-Mureș cu autocarul, durează între 40min și 1h 35min.