Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Lunca Câlnicului ➞ Piatra Neamț

vineri,
12 aug 2022
2 curse disponibile

08:32
6h 29m
15:01
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (2 comentarii)

  1. 08:32
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
  2. Autocar: 6 Brasov - Piatra Neamt
  3. 15:01
Durată: 6h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:58
5h 41m
17:39
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 4 comentarii

  1. 11:58
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
  2. Autocar: 10 Brasov - Targu Neamt
  3. 17:39
Durată: 5h 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:57
5h 40m
21:37
Patru Plus Trans
Vezi detalii

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:57
    Lunca Calnicului Statie Lunca Calnicului
  2. Autocar: Brasov -Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 21:37
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Patru Plus Trans | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Lunca Câlnicului - Piatra Neamț

Despre Lunca Câlnicului - Piatra Neamț

Care este prețul călătoriei cu autocarul Lunca Câlnicului - Piatra Neamț?

Prețul unei călători cu autocarul de la Lunca Câlnicului la Piatra Neamț este de 95 RON.

De unde pleacă autocarul din Lunca Câlnicului către Piatra Neamț?

De la Lunca Câlnicului la Piatra Neamț circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Lunca Calnicului.

Când pleacă autocarul din Lunca Câlnicului către Piatra Neamț?

Primul autobuz din Lunca Câlnicului pleacă la ora 08:32, iar ultimul pleacă la ora 15:57.

Cât durează călătoria cu autocarul din Lunca Câlnicului către Piatra Neamț?

Călătoria Lunca Câlnicului-Piatra Neamț cu autocarul, durează între 5h 40min și 6h 29min.