Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Mangalia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mangalia ➞ Constanța

sâmbătă,
27 nov 2021
61 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:30
35m
05:05
Simpa Trans
Vezi detalii

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
Opinii călători

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 04:30
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 05:05
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
05:50
45m
06:35
Simpa Trans
Vezi detalii

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 05:50
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
07:10
55m
08:05
Simpa Trans
Vezi detalii

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 07:10
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:05
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
08:40
55m
09:35
Simpa Trans
Vezi detalii

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 08:40
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:35
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
11:45
50m
12:35
Simpa Trans
Vezi detalii

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 11:45
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:35
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
12:30
1h 30m
14:00
Sir Trans
Vezi detalii

Sir Trans

Sir Impex SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 12:30
  2. Midibus: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 09/2021
13:10
55m
14:05
Simpa Trans
Vezi detalii

+4-0755-14.14.14; (Constanta); +4-0755-16.16.16; (Bucuresti); +4-0743-33.37.38; (Mangalia)

  1. 13:10
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:05
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
14:00
1h 30m
15:30
Comanto Trans
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 14:00
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2021
14:45
1h 30m
16:15
Sir Trans
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 14:45
  2. Midibus: Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 09/2021
15:30
1h 30m
17:00
Comanto Trans
-
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Circulă începând cu 03.01.2022 .
COVID-19

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 15:30
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2021
16:15
1h 30m
17:45
Sir Trans
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 16:15
  2. Autocar: Constanta - Bucuresti
  3. 17:45
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 09/2021
17:00
1h 30m
18:30
Comanto Trans
-
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Circulă începând cu 03.01.2022 .
COVID-19

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 17:00
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2021
17:45
1h 30m
19:15
Sir Trans
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 17:45
  2. Autocar: Constanta - Bucuresti
  3. 19:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 09/2021
18:30
1h 30m
20:00
Comanto Trans
-
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Circulă începând cu 03.01.2022 .
COVID-19

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%

  1. 18:30
  2. Microbuz: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2021
19:15
1h 30m
20:45
Sir Trans
Vezi detalii

Pensionarii prezinta la imbarcare cuponul reducere 50%.

  1. 19:15
  2. Autocar: Constanta - Bucuresti
  3. 20:45
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 09/2021
21:00
1h 00m
22:00
Horas
-
Vezi detalii

Horas

Circulă doar marți, joi și duminică

PLECARI DUMINICA-MARTI- JOI.

  1. 21:00
  2. Midibus: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 22:00
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 09/2021
00:00
14h 40m
14:40
99 Nar Tour srl
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Pl.din Mangalia statia Gara (lidel) in fiecare zi -06.25, iar cursa din Constanta pleaca la 07.40 din autogara Sud din peronul 11

  1. 00:00
  2. Microbuz: mangalia - slobozia
  3. 14:40
Durată: 14h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 11/2021
00:15
Cursă specială
45m
01:00
GsmTrans
10lei
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 00:15
  2. Cursă specială
    Microbuz: Mangalia - Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 01:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 08/2021
05:10
45m
05:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 05:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 05:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
05:30
45m
06:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 05:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
05:55
45m
06:40
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 05:55
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
06:10
45m
06:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 06:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 06:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
06:25
1h 15m
07:40
99 Nar Tour srl
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si 07.40 din autog.(CT)Heri-Sof peronul 11, linga gara CFR in directia- Harsova, Tandarei ,Slobozia , Urziceni , Ploiesti-sud.

  1. 06:25
  2. Microbuz: Mangalia - Ploiesti
  3. 07:40
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 11/2021
06:25
1h 15m
07:40
99 Nar Tour srl
12lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Plecari zilnice din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si din CT.autog.Herli-sof peronul 11(langa gara CFR) la ora 07.40 spre Harsova,Slobozia,Urziceni,Ploiesti.

  1. 06:25
  2. Microbuz: Mangalia - Slobozia
  3. 07:40
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 11/2021
06:30
45m
07:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
06:50
45m
07:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 06:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
07:10
45m
07:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 07:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
07:30
Cursă specială
1h 00m
08:30
GsmTrans
10lei
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 07:30
  2. Cursă specială
    Microbuz: Mangalia - Constanta - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:30
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 08/2021
07:30
45m
08:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 07:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
07:50
45m
08:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 07:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
08:10
45m
08:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 08:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
08:30
45m
09:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 08:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
08:50
45m
09:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 08:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
09:10
45m
09:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 09:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
09:30
45m
10:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 09:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
09:50
45m
10:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 09:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
10:10
45m
10:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 10:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
10:30
45m
11:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
10:50
45m
11:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 10:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
11:10
45m
11:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 11:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
11:30
45m
12:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 11:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
11:50
45m
12:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 11:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
12:10
45m
12:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 12:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
12:30
45m
13:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
12:50
45m
13:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 12:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
13:10
45m
13:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 13:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
13:30
45m
14:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
13:50
45m
14:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 13:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
14:10
45m
14:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 14:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
14:30
45m
15:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
14:50
45m
15:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 14:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
15:10
45m
15:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 15:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
15:30
45m
16:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
15:50
45m
16:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 15:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
16:10
45m
16:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 16:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
16:30
45m
17:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
16:50
45m
17:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 16:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
17:10
45m
17:55
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 17:10
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 17:55
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
17:30
45m
18:15
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 17:30
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
17:50
45m
18:35
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 17:50
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 18:35
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
18:15
45m
19:00
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 18:15
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
18:45
45m
19:30
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 18:45
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
19:15
45m
20:00
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 19:15
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
19:45
45m
20:30
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 19:45
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
20:15
45m
21:00
Simpa Trans
12lei
Vezi detalii
  1. 20:15
  2. Autocar: Mangalia - Constanta
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: SC SIMPA TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
22:00
45m
22:45
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 22:00
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 22:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mangalia - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mangalia - Constanța?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Mangalia la Constanța este cuprins între 10 și 72 RON.

De unde pleacă autocarul din Mangalia către Constanța?

De la Mangalia la Constanța circulă 115 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Simpa Trans, Statie Gara-Lidl-Nordiana, Statia 1 Decembrie, Statie PETROM (langa Casa Tineretului), Parcare LIDL.

Când pleacă autocarul din Mangalia către Constanța?

Primul autobuz din Mangalia pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mangalia către Constanța?

Călătoria Mangalia-Constanța cu autocarul, durează între 35min și 14h 40min.