Filtrează rezultate

General

Plecare din Medias

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Mediaș ➞ Târgu-Mureș

vineri,
10 iul 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

19:45 - 21:00
Duda Trans
1h 15min
Vezi detalii
  1. 19:45
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 21:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
08:00 - 10:10
Trans Seb
2h 10min
20lei
Vezi detalii
  1. 08:00
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 10:10
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2020
14:50 - 16:15
Balint Trans
1h 25min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 14:50
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
16:20 - 18:25
Trans Seb
2h 05min
20lei
Vezi detalii
  1. 16:20
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
  3. 18:25
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 2h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Mediaș - Târgu-Mureș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Mediaș - Târgu-Mureș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Mediaș la Târgu-Mureș este cuprins între 18 și 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Mediaș către Târgu-Mureș?

De la Mediaș la Târgu-Mureș circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Medias - Bat Medias SA.

Când pleacă autocarul din Mediaș către Târgu-Mureș?

Primul autobuz din Mediaș pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 19:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Mediaș către Târgu-Mureș?

Călătoria Mediaș-Târgu-Mureș cu autocarul, durează între 1h 15min și 2h 10min.