Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Melk

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Melk, Austria ➞ Călărași, Romania

duminică,
9 mai 2021
3 curse disponibile

18:30
23h 18m
17:48
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 18:30
    Melk La adresa
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 17:48 +1 zi
    Calarasi Penny Market
Durată: 23h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2021
19:50
22h 38m
18:28
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 19:50
    Melk La adresa
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 18:28 +1 zi
    Calarasi Penny Market
Durată: 22h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2021
21:30
20h 28m
17:58
Aliseb Tours Romania
99
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040762206534-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 21:30
    Melk La adresa
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 17:58 +1 zi
    Calarasi Penny Market
Durată: 20h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
99
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Melk - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Melk - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Melk la Călărași este de 458 RON.

De unde pleacă autocarul din Melk către Călărași?

De la Melk la Călărași circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile La adresa.

Când pleacă autocarul din Melk către Călărași?

Primul autobuz din Melk pleacă la ora 18:30, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Melk către Călărași?

Călătoria Melk-Călărași cu autocarul, durează între 20h 28min și 23h 18min.