Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Motca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Moțca ➞ Bacău

sâmbătă,
26 sep 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:50 - 09:15
Compania RVG
1h 25min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi, studenti si pensionari: 50 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 07:50
    Motca Statie Motca
  2. Traseu: Botosani - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
08:50 - 10:20
Tarsin
1h 30min
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 08:50
    Motca Statie Motca
  2. Traseu: Radauti - Suceava - Bucuresti
  3. 10:20
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:10 - 10:50
HERMES
1h 40min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 09:10
    Motca Statie Motca
  2. Traseu: Botoșani - Suceava - Fălticeni - București
    • Dotări:
  3. 10:50
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 08/2020
23:30 - 01:00
Tarsin
1h 30min
Vezi detalii

Pretul este valabil DOAR PENTRU PLATA ONLINE!

  1. 23:30
    Motca Statie Motca
  2. Traseu: A2: Siret - Radauti - Suceava - Bucuresti
  3. 01:00 +1 zi
    Bacau Statie Bacau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tarsincom SRL | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Moțca - Bacău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Moțca - Bacău?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Moțca la Bacău este cuprins între 17 și 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Moțca către Bacău?

De la Moțca la Bacău circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Motca.

Când pleacă autocarul din Moțca către Bacău?

Primul autobuz din Moțca pleacă la ora 07:50, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Moțca către Bacău?

Călătoria Moțca-Bacău cu autocarul, durează între 1h 25min și 1h 40min.