Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Nadrag

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Nădrag ➞ Lugoj

duminică,
29 mai 2022
2 curse disponibile

05:15
1h 40m
06:55
Auto Lugojana
-
Vezi detalii

Auto Lugojana

Autolugojana SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Jdioara cod traseu vechi nr.104

  1. 05:15
    Nadrag Statie Nadrag
  2. Midibus: TM Nadrag - Lugoj
  3. 06:55
    Lugoj Statie Lugoj
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Autolugojana SA | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
1h 30m
09:30
Auto Lugojana
-
Vezi detalii

Auto Lugojana

Autolugojana SA

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Jdioara cod traseu vechi nr.104

  1. 08:00
    Nadrag Statie Nadrag
  2. Midibus: TM Nadrag - Lugoj
  3. 09:30
    Lugoj Statie Lugoj
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Autolugojana SA | Ultima actualizare: 01/2014
14:40
1h 30m
16:10
Auto Lugojana
-
Vezi detalii

Auto Lugojana

Autolugojana SA

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Jdioara cod traseu vechi nr.104

  1. 14:40
    Nadrag Statie Nadrag
  2. Midibus: TM Nadrag - Lugoj
  3. 16:10
    Lugoj Statie Lugoj
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Autolugojana SA | Ultima actualizare: 01/2014
18:00
1h 30m
19:30
Auto Lugojana
-
Vezi detalii

Auto Lugojana

Autolugojana SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Jdioara cod traseu vechi nr.104

  1. 18:00
    Nadrag Statie Nadrag
  2. Midibus: TM Nadrag - Lugoj
  3. 19:30
    Lugoj Statie Lugoj
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Autolugojana SA | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Nădrag - Lugoj

Despre Nădrag - Lugoj

De unde pleacă autocarul din Nădrag către Lugoj?

De la Nădrag la Lugoj circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Nadrag.

Când pleacă autocarul din Nădrag către Lugoj?

Primul autobuz din Nădrag pleacă la ora 05:15, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Nădrag către Lugoj?

Călătoria Nădrag-Lugoj cu autocarul, durează între 1h 30min și 1h 40min.