Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Nasaud

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Năsăud, Romania ➞ Budapesta, Ungaria

vineri,
3 dec 2021
6 curse disponibile

09:50
8h 05m
17:55
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 09:50
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 17:55
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 8h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
10:00
10h 55m
20:55
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 10:00
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 20:55
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 10h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
10:10
4h 48m
14:58
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 10:10
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 14:58
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 4h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
10:50
8h 05m
18:55
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 10:50
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 18:55
    Budapesta OMV Ecseri
Durată: 8h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
11:10
6h 55m
18:05
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 11:10
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 18:05
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 6h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
13:10
5h 03m
18:13
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:10
    Nasaud Gara Nasaud
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 18:13
    Budapesta Autogara Nagylak
Durată: 5h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Năsăud - Budapesta

Care este prețul călătoriei cu autocarul Năsăud - Budapesta?

Prețul unei călători cu autocarul de la Năsăud la Budapesta este de 273 RON.

De unde pleacă autocarul din Năsăud către Budapesta?

De la Năsăud la Budapesta circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Gara Nasaud.

Când pleacă autocarul din Năsăud către Budapesta?

Primul autobuz din Năsăud pleacă la ora 09:50, iar ultimul pleacă la ora 13:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Năsăud către Budapesta?

Călătoria Năsăud-Budapesta cu autocarul, durează între 4h 48min și 10h 55min.