Filtrează rezultate

General

Plecare din Negresti Oas

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Negrești-Oaș ➞ Cluj Napoca

marţi,
14 iul 2020
3 curse disponibile

06:00 - 10:15
Fany
4h 15min
-
Vezi detalii

Fany

  1. 06:00
    Negresti Oas Statie Negresti Oas
  2. Traseu: NEGRESTI OAS - CLUJ
  3. 10:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
13:00 - 17:15
Fany
4h 15min
-
Vezi detalii
  1. 13:00
    Negresti Oas Statie Negresti Oas
  2. Traseu: NEGRESTI OAS - CLUJ
  3. 17:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
17:00 - 21:15
Fany
4h 15min
-
Vezi detalii
  1. 17:00
    Negresti Oas Statie Negresti Oas
  2. Traseu: NEGRESTI OAS - CLUJ
  3. 21:15
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Negrești-Oaș - Cluj Napoca

De unde pleacă autocarul din Negrești-Oaș către Cluj Napoca?

De la Negrești-Oaș la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Negresti Oas.

Când pleacă autocarul din Negrești-Oaș către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Negrești-Oaș pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Negrești-Oaș către Cluj Napoca?

Călătoria cu autocarul de la Negrești-Oaș la Cluj Napoca, durează 4h 15min.