Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Neptun

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Neptun ➞ Constanța

joi,
1 oct 2020
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:10 - 06:30
GsmTrans
1h 20min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 05:10
    Neptun Hotel Q
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:30
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
06:40 - 08:00
GsmTrans
1h 20min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 06:40
    Neptun Hotel Q
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
08:10 - 09:30
GsmTrans
1h 20min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 08:10
    Neptun Hotel Q
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:30
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
09:40 - 11:00
GsmTrans
1h 20min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 09:40
    Neptun Hotel Q
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
11:10 - 12:30
GsmTrans
1h 20min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl
  1. 11:10
    Neptun Hotel Q
  2. Traseu: Mangalia - Constanta - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 12:30
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 09/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Neptun - Constanța

Care este prețul călătoriei cu autocarul Neptun - Constanța?

Prețul unei călători cu autocarul de la Neptun la Constanța este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Neptun către Constanța?

De la Neptun la Constanța circulă 23 autobuze cu plecare din stațiile Hotel Q, De la adresa.

Când pleacă autocarul din Neptun către Constanța?

Primul autobuz din Neptun pleacă la ora 05:10, iar ultimul pleacă la ora 11:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Neptun către Constanța?

Călătoria cu autocarul de la Neptun la Constanța, durează 1h 20min.