Az autóbusz Novara - Gura Humorului

5 edzők és mikrobuszok közlekedik között Novara és Gura Humorului között, TARSIN, Alverstur, Tabita Tour és Danytur által üzemeltetve.
Vásárolja meg Novara - Gura Humorului jegyét mindössze 400 lejért , további díjak vagy költségek nélkül, de la .

A legolcsóbb jegy400 lei
A leggyorsabb busz23h 40min
Távolság1678 km
Napi versenyek5
Az első verseny05:15
Az utolsó verseny17:20

A Autogari.RO partnerek között, akik Novaraból Gura Humoruluiba szállítanak, megemlítjük:

TARSIN
Alverstur

Szállítási szolgáltatások Novara és Gura Humorului között:

TARSIN Alverstur Tabita Tour Danytur
Megjegyzés: -
4.8
4.54
-
Útvonalak 2 × 1 × 1 × 1 ×
Távolság 1834 km 3197 km 1678 km 2581 km
Időtartam 1nap 4h 1nap 4h 1nap 9h 23h 40min
Napok
HKSZCSP
HKSZCSP
HKSZCSP
HKSZCSP
Ár
Gyermekek
Diákok
Egyetemisták
Nyugdíjasok
140
-
-
-
-
100
80 €
100 €
100 €
100 €
100
-
-
-
-
80
-
-
-
-
Lemondási feltételek 24 Órák 24 Órák 24 Órák 24 Órák

Indulási állomások Novara és Gura Humorului között

Statie Novara
Peco autogrillIndulás / Érkezés
által kiszolgált:
Tabita Tour
|
Danytur
Autogrill
Indulás / Érkezés
által kiszolgált:
TARSIN | Alverstur

Vissza a versenyhez:

Az összes verseny megjelenítése Novara - Gura Humorului szerzőtől:

versenyeken Novara (Italia) - Gura Humorului (Romania)

  • Alverstur Alverstur
    Novara
    Gura Humorului
    05:15
    10:00
    100
  • Tabita Tour
    Novara
    Gura Humorului
    08:48
    18:15
    100
  • TARSIN TARSIN
    Novara
    Gura Humorului
    11:30
    15:30
    140
  • Danytur
    Novara
    Gura Humorului
    17:20
    17:00
    80