Filtrează rezultate

General

Plecare din Ploiesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ploiești ➞ Olari

miercuri,
12 aug 2020
13 curse disponibile

00:00 - 00:00
DST Ploiesti
00min
-
Vezi detalii

Circulă doar

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 00:00
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 00:00
    Olari Statie Olari
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
06:50 - 07:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 06:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 07:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
08:20 - 09:10
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 08:20
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 09:10
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
09:50 - 10:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 09:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 10:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
10:35 - 11:25
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 10:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 11:25
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
12:50 - 13:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 12:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 13:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
14:20 - 15:10
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 14:20
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 15:10
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
15:50 - 16:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 15:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 16:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
16:35 - 17:25
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 16:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 17:25
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
18:05 - 18:55
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 18:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 18:55
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
18:50 - 19:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 18:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 19:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
20:30 - 21:20
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 20:30
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 21:20
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
21:50 - 22:40
DST Ploiesti
50min
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 21:50
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 22:40
    Olari Statie Olari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014
23:45 - 00:35
DST Ploiesti
?
-
Vezi detalii

via RAFOV INCLUSIV SAT OLARI VECHI

  1. 23:45
    Ploiesti Statie Ploiesti
  2. Traseu: PH Ploiesti - Olari
  3. 00:35
    Olari Statie Olari
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dan Sepsi | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ploiești - Olari

De unde pleacă autocarul din Ploiești către Olari?

De la Ploiești la Olari circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ploiesti.

Când pleacă autocarul din Ploiești către Olari?

Primul autobuz din Ploiești pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 23:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ploiești către Olari?

Călătoria Ploiești-Olari cu autocarul, durează între ? și 50min.