Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Plopul

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Plopul ➞ Baia

luni,
30 mai 2022
3 curse disponibile

06:57
1h 31m
08:28
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 06:57
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 08:28
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:12
1h 31m
14:43
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 13:12
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:43
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:42
1h 31m
19:13
Sherif
20lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani Comentarii

  1. 17:42
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 19:13
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Plopul - Baia

Despre Plopul - Baia

Care este prețul călătoriei cu autocarul Plopul - Baia?

Prețul unei călători cu autocarul de la Plopul la Baia este de 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Plopul către Baia?

De la Plopul la Baia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Plopul.

Când pleacă autocarul din Plopul către Baia?

Primul autobuz din Plopul pleacă la ora 06:57, iar ultimul pleacă la ora 17:42.

Cât durează călătoria cu autocarul din Plopul către Baia?

Călătoria cu autocarul de la Plopul la Baia, durează 1h 31min.