Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Plopul ➞ Valea Nucarilor

duminică,
25 sep 2022
7 curse disponibile

05:20
20m
05:40
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 05:20
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 05:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
06:57
24m
07:21
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)

  1. 06:57
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 07:21
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
08:40
20m
09:00
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 08:40
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 09:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:10
20m
13:30
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 13:10
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 13:30
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:12
24m
13:36
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)

  1. 13:12
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 13:36
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
16:05
20m
16:25
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 16:05
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Dunavatu De Jos - Sarinasuf - Tulcea
  3. 16:25
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
17:42
24m
18:06
Sherif
6lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)

  1. 17:42
    Plopul Statie Plopul
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:06
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Plopul - Valea Nucarilor

Care este prețul călătoriei cu autocarul Plopul - Valea Nucarilor?

Prețul unei călători cu autocarul de la Plopul la Valea Nucarilor este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Plopul către Valea Nucarilor?

De la Plopul la Valea Nucarilor circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Plopul.

Când pleacă autocarul din Plopul către Valea Nucarilor?

Primul autobuz din Plopul pleacă la ora 05:20, iar ultimul pleacă la ora 17:42.

Cât durează călătoria cu autocarul din Plopul către Valea Nucarilor?

Călătoria Plopul-Valea Nucarilor cu autocarul, durează între 20min și 24min.