Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Poarta Salajului

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Poarta Sălajului ➞ Cluj Napoca

marţi,
24 mai 2022
8 curse disponibile

06:35
1h 25m
08:00
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 06:35
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
07:20
1h 10m
08:30
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 07:20
    Poarta Salajului Statie
  2. Autocar: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
08:50
1h 10m
10:00
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 08:50
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 10:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
10:50
1h 10m
12:00
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 10:50
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
13:50
1h 10m
15:00
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 13:50
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
16:00
1h 10m
17:10
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 16:00
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 17:10
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
17:35
1h 10m
18:45
Cento Trans
26lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:35
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Simleu Silvanei - Zalau - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 04/2022
20:40
1h 20m
22:00
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 20:40
    Poarta Salajului Statie
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Poarta Sălajului - Cluj Napoca

Care este prețul călătoriei cu autocarul Poarta Sălajului - Cluj Napoca?

Prețul unei călători cu autocarul de la Poarta Sălajului la Cluj Napoca este de 26 RON.

De unde pleacă autocarul din Poarta Sălajului către Cluj Napoca?

De la Poarta Sălajului la Cluj Napoca circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie.

Când pleacă autocarul din Poarta Sălajului către Cluj Napoca?

Primul autobuz din Poarta Sălajului pleacă la ora 06:35, iar ultimul pleacă la ora 20:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Poarta Sălajului către Cluj Napoca?

Călătoria Poarta Sălajului-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 1h 10min și 1h 25min.