Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Priseaca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Priseaca ➞ Târgoviște

marţi,
24 mai 2022
5 curse disponibile

05:07
08m
05:15
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 05:07
    Priseaca Statie Priseaca
  2. Microbuz: * Candesti Vale-Targoviste-Bucuresti
  3. 05:15
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
07:00
08m
07:08
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 07:00
    Priseaca Statie Priseaca
  2. Microbuz: * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
  3. 07:09
  4. 07:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
08:20
08m
08:28
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 08:20
    Priseaca Statie Priseaca
  2. Microbuz: * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
  3. 08:29
  4. 08:28
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
12:00
08m
12:08
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 12:00
    Priseaca Statie Priseaca
  2. Autocar: * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
  3. 12:09
  4. 12:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
13:15
05m
13:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 13:15
    Priseaca Statie Priseaca
  2. Microbuz: * Campulung Muscel-Targoviste-Ploiesti
  3. 13:20
  4. 13:30
  5. 13:20
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Priseaca - Târgoviște

De unde pleacă autocarul din Priseaca către Târgoviște?

De la Priseaca la Târgoviște circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Priseaca.

Când pleacă autocarul din Priseaca către Târgoviște?

Primul autobuz din Priseaca pleacă la ora 05:07, iar ultimul pleacă la ora 13:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Priseaca către Târgoviște?

Călătoria Priseaca-Târgoviște cu autocarul, durează între 05min și 10min.